Zlato pro ročník 2010 z turnaje v Č. Budějovicích.

Střelci ze 2. třídy vyhráli turnaj na Motoru České Budějovice!


GASTRO CUP 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE – HRÁČI ROČNÍK 2010 A MLADŠÍ

V neděli 8.4. se naši hráči ročníku 2010, doplněné o hráče z ročníku 2011, zúčastnili turnaje GASTRO CUP, který pořádal tým HC Motor České Budějovice. Po druhém místě na domácím turnaji jsme byli nažhaveni a chtěli stříbrnou příčku ještě vylepšit a vítězstvím zakončit letošní sezónu. Turnaje se zúčastnily kromě Střelců a domácího HC Motor České Budějovice ještě týmy TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, Spartak Soběslav a IHC Písek. Hrálo se opět na tým A+B, 4 na 4. Turnaj jsme začali zápasem s domácím týmem a potvrdili jsme, že se nám na Motor celou sezónu daří. Připsali jsme si tedy hned na začátek dvě přesvědčivé výhry. Jako další nás čekal tým z Písku, se kterým jsme si také poradili skvěle, i když tým B složený převážně z mladších hráčů ročníku 2011 na začátku prohrával. Podařilo se mu však velkou bojovností zápas otočit a zvítězit 4:2. Stejný průběh měly i dva zbývající zápasy s Veselím a Soběslaví, kdy jsme na obou stranách zápasy vyhráli. Bez ztráty bodu jsme tak suverénně ovládli celý turnaj a děti se mohly zaslouženě radovat ze zlatých medailí a z velice povedeného závěru sezóny. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, protože několik zápasů otáčeli z nepříznivého skóre a vždy se jim podařilo strhnout vítězství na svoji stranu.

DĚKUJEME VŠEM HRÁČŮM ZA SKVĚLÝ VÝKON, RODIČŮM ZA PODPORU A ORGANIZÁTORŮM ZA VÝBORNĚ PŘIPRAVENÝ TURNAJ .

sestava: David, Čurda, Reisner, Hembera, Prágr, Petrák, Mündl, Lukš, Kopřivová, Buzek, Kadlec, Riley, Ondřasina, Petrů, Fořt, Dzúr, Jinoch, Fleischman

Konečné pořadí:

  1. HC Střelci Jindřichův Hradec
  2. HC Motor České Budějovice
  3. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
  4. OLH Spartak Soběslav
  5. IHC Písek

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Jihočeský kraj Týdeník Jindřichohradecka Froda s.r.o. B-Credit s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.