Zlato pro ročník 2010 z turnaje v Č. Budějovicích.

Střelci ze 2. třídy vyhráli turnaj na Motoru České Budějovice!

GASTRO CUP 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE – HRÁČI ROČNÍK 2010 A MLADŠÍ

V neděli 8.4. se naši hráči ročníku 2010, doplněné o hráče z ročníku 2011, zúčastnili turnaje GASTRO CUP, který pořádal tým HC Motor České Budějovice. Po druhém místě na domácím turnaji jsme byli nažhaveni a chtěli stříbrnou příčku ještě vylepšit a vítězstvím zakončit letošní sezónu. Turnaje se zúčastnily kromě Střelců a domácího HC Motor České Budějovice ještě týmy TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, Spartak Soběslav a IHC Písek. Hrálo se opět na tým A+B, 4 na 4. Turnaj jsme začali zápasem s domácím týmem a potvrdili jsme, že se nám na Motor celou sezónu daří. Připsali jsme si tedy hned na začátek dvě přesvědčivé výhry. Jako další nás čekal tým z Písku, se kterým jsme si také poradili skvěle, i když tým B složený převážně z mladších hráčů ročníku 2011 na začátku prohrával. Podařilo se mu však velkou bojovností zápas otočit a zvítězit 4:2. Stejný průběh měly i dva zbývající zápasy s Veselím a Soběslaví, kdy jsme na obou stranách zápasy vyhráli. Bez ztráty bodu jsme tak suverénně ovládli celý turnaj a děti se mohly zaslouženě radovat ze zlatých medailí a z velice povedeného závěru sezóny. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, protože několik zápasů otáčeli z nepříznivého skóre a vždy se jim podařilo strhnout vítězství na svoji stranu.

DĚKUJEME VŠEM HRÁČŮM ZA SKVĚLÝ VÝKON, RODIČŮM ZA PODPORU A ORGANIZÁTORŮM ZA VÝBORNĚ PŘIPRAVENÝ TURNAJ .

sestava: David, Čurda, Reisner, Hembera, Prágr, Petrák, Mündl, Lukš, Kopřivová, Buzek, Kadlec, Riley, Ondřasina, Petrů, Fořt, Dzúr, Jinoch, Fleischman

Konečné pořadí:

1. HC Střelci Jindřichův Hradec