Zlato pro Střelce z ročníku 2012/2013!

Naši nejmenší Střelci vyhráli domácí turnaj o Vánocích.

V sobotu 29.12.2018 jsme uspořádali pro nejmladší „Střeleckou“ kategorii 2012/13 „Vánoční turnaj“ na domácím ledě. Pozvání přijali mladé naděje z Plzně, pražské Slávie a o málo starší třeboňské štiky. Turnaj se odehrál systémem každý s každým 2x15 min a na základě umístění v tabulce se sehrálo finále a zápas o 3.místo. V prvním utkání jsme se střetli s Třeboní a srovnávali na konečnou remízu až v posledním střídání zápasu. Se Slavií Praha jsme si s chutí zastříleli a jasně zvítězili. Čekal nás nelehký boj o finále proti plzeňské Škodě, který naši mladí borci zvládli na výbornou a postoupili jsme tak do finále, v kterém jsme se střetli opět se sousední Třeboní. „Rybníkáři“ nám nedali nic zadarmo a bojovalo se o každý centimetr ledu. Naši borci předvedli obětavý týmový výkon, dobře jsme bránili a nakonec i o jeden gól soupeře přestříleli a slavili jsme tak pěkné domácí zlato.

Sestava: Petráková Zuzana – Vondrus Václav, Lexa Patrik, Martinů Jan, Křivánek Felix, Koranda Vítek, Šimánek Sam, Kříž Milan, Šída Jakub, Donauschachtl Filip, Smíšek Jakub, Prygl Filip, Bušta Kryštof

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU