ZLATO Z TURNAJE 3.TŘÍDY V PŘÍBRAMI!!!

1. místo pro Střelce z ročníku 2010 z Příbrami.

Malí Střelci ročníku 2010 vybojovali zlaté medaile na skvěle obsazeném turnaji 3. tříd v Příbrami za účasti týmů BK Mladá Boleslav, Energie Karlovy Vary, HC Příbram a HC Mělník. Hrálo se na tým A a B, výsledky a skóre se sčítalo dohromady. Od prvního zápasu se Střelcům dařilo a tým A i B skvělými výkony předváděl, že si přijel pro nejcennější kov. V prvním zápase proti domácímu HC Příbram si oba týmy připsaly přesvědčivé výhry. Ve druhém utkání proti jednomu z favoritů HC Energie Karlovy Vary museli však Střelci předvést mnohem kvalitnější výkon. Tým B sehrál velice vyrovnané utkání, když se mu až v posledním střídání podařilo vyrovnat na konečných 6:6, tým A suverénně zvítězil 13:6. Proti týmu HC Mělník se Střelcům také dařilo, i když tým B měl po pauze mezi zápasy pomalejší rozjezd a vítězství strhnul na svou stranu až ke konci zápasu. V posledním utkání proti týmu BK Mladá Boleslav si tým A připsal jedinou, avšak těsnou, prohru na turnaji 6:8, tentokrát nás ale výsledkově podržel tým B, který přesvědčivě vyhrál 11:5.Celkově si Střelci připsali 13 bodů a skóre 66:26 a suverénně ovládli příbramský turnaj.

Výsledky:

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : HC Příbram „A“                         18:1

HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : HC Příbram „B“                         12:0

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : HC Energie Karlovy Vary „A“    13:6

HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : HC Energie Karlovy Vary „B“      6:6

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : HC Mělník „A“                           19:4

HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : HC Mělník „B“                             6:3

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : BK Mladá Boleslav „A“               6:8

HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : BK Mladá Boleslav „B“              11:5

Celkové pořadí:

1.     HC Střelci Jindřichův Hradec
2.     BK Mladá Boleslav