Zlato z turnaje v Táboře pro kategorii 2009.

Střelci ze 3. třídy vyhráli turnaj v Táboře.

Na Bílou sobotu vyrazili Střelci z ročníku 2009 na turnaj v minihokeji do Tábora.  Memoriálu Zlatka Červeného se zúčastnily čtyři týmy: HC Kohouti Tábor, HC Hvězda Praha, HC Jiskra Humpolec a HC Střelci J. Hradec. Hrál každý s každým vždy po dobu 2 x 20 minut hrubého času. Turnaj se našim hráčům povedl na výbornou. Tým bílých prošel turnajem bez jediné prohry, když nejvyrovnanější zápas sehrál s Táborem, přičemž v závěru k radosti všech udržel těsný náskok. Tým modrých zaváhal jen jedenkrát a to s Hvězdou Praha. Zápas byl vyrovnaný, naši tlačili, viděli jsme opravdu krásné akce, ale našeho tlaku jsme nedokázali využít. V závěru jsme se dopustili i několika chyb v obraně a soupeři spadlo do naší brány téměř vše. Na tom ovšem nic nemění fakt, že Střelci obsadili první místo a zaslouženě si domů přivezli velký pohár a zlaté medaile! Všichni si zaslouží velkou pochvalu za nasazení a bojovnost a poděkování patří rodičům za podporu na tribuně. Nyní se již těšíme na závěrečný turnaj sezony, který se uskuteční 15. dubna v Jindřichově Hradci.

Sestava modrý tým: Filip Filip - Beran Honza, Ferda Tadeáš, Benda Max, Kopřivová Viktorka, Šachl Mathias, Vičar Honza
Sestava bílý tým: Hanzl Tomáš - Hogaj Pepa, Topič Sam, Kloc Honza, Bártů Róza, Lukšová Terezka, Riley Tony, Kolář Honza

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" - HC Kohouti Tábor            8:5
HC Střelci J. Hradec "bílý tým" - HC Kohouti Tábor                 8:7