Mikina s logem

Dotaz k : Mikina s logem

Doporučení : Mikina s logem

Mikina s kapucí

Mikina přes hlavu s podšitou kapucí ze které jdou dvě tkaničky a velkým dominantním znakem klubu na prsou. Má přední kapsu tzv. klokanku a ozdobné štepování.  Spodní okraj rukávů a mikiny jsou zakončené pružným nápletem, stejně tak i okraje na kapse.  Je vyrobena z kvalitní teplákoviny (atestováno i pro děti do věku 3 let).  Stylová  mikina určená k celoročnímu nošení vhodná pro sport i volný čas.

Kvalitní české zpracování.  Certifikát Český výrobek.

• Materiál: 100% bavlněný výplněk
    • Barva: tm.modrá / tm.šedá
    • Záruka: 24 měsíců

Velikosti:

• dětské - XXXS, XXS, XS
    • pánské -  M (48,50,52), L (52,54), XL (56,58) - tabulka velikostí
      (požadovou velikost prosím uveď v poznámce při odeslání objednávky)

ČSOB Jiří Pravda PaP Bohemia inWebio B-Credit s.r.o. Fintes Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o. RM-BAU Iso Sklo Město Jindřichův Hradec Tupa s.r.o. Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Týdeník Jindřichohradecka Advokátní kancelář Punda Jihočeský kraj I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Froda s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Minulý zápas

( 4:2, 3:0, 2:1 )

Všechny zápasy

Nábor
    Správný sport pro Vaše dítě
    Kalendář HC Střelci 2018 v prodeji.
    Certifikát had na ledě
    Děti do pohybu
    Individuály
    VH SPORT
    Nábor

Diskutujte

Hana Pundová13.3.2018
    Tak to se vůbec nedivím, že v Č Krumlově bílý nevyhráli, když jich bylo na ledě 5+ gólman.
    Hana Pundová13.3.2018
    Vstoupit do diskuse