sezona 2018-19

Přátelák na celé hřiště.

Přátelský zápas ročníku 2010 s mužstvem HC Lvi České Budějovice na celé hřiště.!

V neděli 14.10. sehrál ročník 2010 přátelský zápas s týmem HC Lvi České Budějovice. Pro většinu hráčů z obou týmů to byl první zápas na celé hřiště. Na našem týmu byl přechod na velké hřiště znát a bylo vidět, že se s ním teprve sžívají, především s pravidlem offsidu. Tým Lvů je velice kvalitní soupeř, naše hráče značně prověřil a připsal si přesvědčivou výhru. Pro náš tým to však byla velice cenná zkušenost, která odhalila slabiny, na kterých se společně pokusíme zapracovat. I přesto si hráči první zápas na velké hřiště užili a je nutné pochválit je za snahu a bojovnost.

Sestava: Matyáš Mündl - Šimon Reisner, Ráďa Lukš, Jakub Čurda, Matěj Petrák, Dan Tetour, Vojta Blažek, Vojta Prágr, Šimon Hembera, Christian Outlý, Terka Lukšová, Ondra Bártů, Tony Riley, Adam Bereš, Jan Kolář

První mistrovský miniturnaj v Písku.

V sobotu 6.10. odehráli svůj první mistrovský miniturnaj letošní sezony i Střelci z ročníku 2010 - 3. třída. V Písku se utkali s místním IHC Písek a také s týmem HC Lvi 2009, kterým chtěli oplatit porážku z turnaje v Humpolci. V prvním zápase jsme začali proti Písku, kde se oběma našim týmům dařilo a tak jsme si připsali dvě přesvědčivé výhry. Ve druhém zápase s favorizovanými Lvy se modrému týmu nepodařilo vzdorovat kvalitní hře soupeře plné pěkných kombinací a zápas jsme prohráli. Naštěstí se proti Lvům dařilo alespoň našemu bílému týmu, který si připsal i druhou výhru na miniturnaji v Písku.

Sestava: Vilém David, Šimon Reisner, Ráďa Lukš, Jakub Čurda, Šimon Buzek, Matěj Petrák, Dan Tetour, Vojta Blažek, Vojta Prágr, Šimon Hembera, Matyáš Mündl, Christian Outlý, Jan Krbec, Matěj Ondřej, Andy Riley, Dan Fořt

Turnaj v Humpolci - 4. místo

O víkendu 8.-9.9. se naši Střelci z ročníku 2010 zúčastnili dvoudenního turnaje Bernard Cup 2018. Turnaj byl kvalitně obsazen, mezi jinými přijela Sparta Praha, Dukla Jihlava, Lvi České Budějovice a další. Hrálo se ve dvou skupinách po šesti týmech, vždy 2x20min, kdy se každá polovina počítala jako samostatný zápas. Střelci se ve skupině střetli s týmy Lvi ČB, Orlíci Uničov, Havlíčkův Brod, Lední Medvědi Pelhřimov a Ledeč nad Sázavou. Turnaj jsme zahájili s velice silným týmem Lvi ČB. Bohužel byli Lvi nad naše síly a hned v úvodu jsme prohráli obě dvacetiminutovky. Po motivačním proslovu trenéra V. Reisnera se však mužstvo probudilo a do dalších zápasů nastoupilo s obrovským nasazením a všechna zbylá utkání ve skupině již vyhrálo. Umístili jsme se tedy na 2. místě ve skupině a vybojovali si zápas o bronzové medaile. V něm jsme nastoupili proti velice silnému týmu Dukly Jihlava. První polovinu jsme udrželi nasazení z předchozích zápasů a zaskočili Jihlavu výhrou 6:4. Ve druhé dvacetiminutovce nám bohužel utekl začátek a již jsme nenašli síly na obrat a prohráli 2:6. Rozhodovalo se tedy v samostatných nájezdech, ve kterých měl soupeř více štěstí a my si tedy odvezli celkové 4. místo.

V kvalitně obsazeném turnaji to byl však pro Střelce velký úspěch, před nimi skončily pouze týmy Sparta Praha, Lvi ČB a Dukla Jihlava. Doufáme, že se bojovné výkony a nasazení přenesou do mistrovských zápasů a bude se nám nadcházející sezonu dařit tak jako na Bernard Cupu 2018.

Výsledky:

HC Střelci J. Hradec - HC Lvi 2009 České Budějovice        1:11 a 3:7

HC Střelci J. Hradec - HC Orlíci Uničov                               7:4 a 10:5

HC Střelci J. Hradec - HC Lední Medvědi Pelhřimov           9:3 a 6:0

HC Střelci J. Hradec - HC Ledeč nad Sázavou                    13:1 a 15:0

HC Střelci J. Hradec - BK Havlíčkův Brod                            7:6 a 6:5

o 3. místo

HC Střelci J. Hradec - HC Dukla Jihlava                              6:4 a 2:6, 1:4 na nájezdy

Sestava: Vilém David, Viktorka Kopřivová, Šimon Reisner, Matěj Petrák, Šimon Buzek, Šimon Hembera, Matyáš Mündl, Vojta Prágr, Jakub Čurda, Ráďa Lukš

Děkujeme všem Střelcům za výkony a rodičům za podporu a povzbuzování!!!