sezona 2018-19

Výhra ve Strakonicích.

V pátek 28.9. odehrála 5. třída další mistrovský zápas a to ve Strakonicích. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a soupeře jednoznačně přehráli. Všichni hráči velmi dobře bruslili, což se projevilo na celkovém skóre zápasu.

Sestava:  Hradský – Kinter, Strachota, Jon, Kadlec, Kopřivová – Fatrdla, Toman, Jelínek, Dvořák, Šachl, Ferda, Benda, Vičar, Urbanová

HC Strakonice   -  HC Střelci Jndřichův Hradec     1  :  10   ( 0 : 4, 1 : 2, 0 : 4 )

góly: Kinter, Strachota (Jelínek), Toman (Kinter), Strachota, Fatrdla (Vičar), Jelínek (Kadlec), Strachota, Urbanová (Vičar), Toman (Fatrdla), Toman (Fatrdla)