sezona 2019-20

Domácí prohra s Motorem ČB.

V sobotu 14.9. odehráli Střelci z osmé třídy těžké mistrovské utkání s Motorem ČB. V přípravě před letošní sezónou jsme s tímto soupeřem odešli s ostudnou porážkou a tak kluci chtěli tento debakl odčinit. A povedlo se jim to. V první třetině měl Motor více ze hry, ale do brankových příležitostí se těžko dostával přes naši dobrou obranou hru a tak po první třetině byl stav nerozhodný 0:0. Ve druhé třetině jsme byli více vylučováni a hosté dokázali dvě přesilovky využít, přidali ještě další dva góly a rázem jsme prohrávali 4:0. V tu dobu byli hosté pánem hřiště a nám pomohl několika pěknými zákroky Filip Punda před dalším inkasováním. Třetí třetina probíhala v duchu prvních dvou, hosté dobře kombinovali, ale Střelci odpovídali dobrou obranou hrou a v půli třetiny se nám podařilo po dvou brejcích sníit na rozdíl dvou gólů. Výsledkem 4:2 pro Motor zápas skončil a našim klukům je potřeba poděkovat za přístup k utkání a bojovnost, ale na druhou stranu je si třeba přiznat, že jsme v ostatních hokejových dovednostech dost zaostávali. Další zápas odehrajeme v neděli v Táboře.

sestava: ZFilip Punda  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tomáš Pajer, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Vítek Ledecký, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Česťa Havel

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice         2:4 ( 0:0, 0:4, 2:0 )

góly: Ledecký ( Havel, Fiedler ), Fiedler

Vítězství v Písku.

Kluci z osmé třídy odjeli v neděli 8.9. ke svému prvnímu letošnímu mistráku do Písku a dokázali zvítězit. Utkání bylo vyrovnané, ale postupem času jsme přebírali větší iniciativu a ve druhé třetině se dostali do vedení, které bohužel trvalo pouze minutu a domácím se podařilo vyrovnat. Střelci však nesložili zbraně a před koncem druhé třetiny šli opět do vedení. Na začátku poslední třetiny přidali ještě jeden gól a výsledek 3:1 pro Střelce vydržel, až do konce zápasu.

sestava: Zdeněk Petrů  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Ondra Pevný - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Viktor Šamko

IHC Králové Písek  -  HC Střelci Jindřichův Hradec         1:3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )

góly: Beran ( Sedlačík, Fiedler ), Šamko ( Elian ), Beran

Vysoká prohra s Motorem ČB

Ve čtvrtek 29.9. odehráli osmáci přátelské utkání doma s Motorem ČB a dostali pořádně za vyučenou. Po vydařeném turnaji v Pelhřimově si většina hráčů myslela, že soupeř se porazí sám. Prohra 0:12 hovoří za vše - špatný nástup do utkání, žádná bojovnost, množství individuálních chyb, bojácnost....na druhou stranu je dobře, že před začínající sezónou jsme dostali "nařezáno" a snad se všichni hráči z utkání poučí a k dalším zápasům přistoupí úplně jinak.

sestava: Zdeněk Petrů  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič, Tomáš Pajer, Jáchym Chrpa - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Honza Bártů, Matěj Fiedler, Martin Čeloud, Vítek Ledecký Matyáš Urban, Kuba Slechan, Česťa Havel

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice         0:12 ( 0:4, 0:2, 0:6 )

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU