Trenérské obsazení

Trenéři odpovědní za vedení zápasu daných kategorií:

1. třída – ročník 2011 - hlavní trenér Sviták Petr - licence „C“, asistent Vondrus Václav, vedoucí mužstva Kabeš Tomáš

2. třída – ročník 2010 – hlavní trenér Reisner Vladimír – licence „C“, asistent Sviták Petr „C“, vedoucí mužstva David Pavel

3. třída – ročník 2009 – hlavní Beran Marek - licence „C“, asistent Hogaj Josef „C“, Šachl Petr „B“, Hofbauer Martin, vedoucí mužstva Mácha Hynek

4. třída – ročník 2008 - hlavní trenér Toman Rostislav - licence „C“, asistent Šachl Petr „B“, Beran Marek „C“, vedoucí mužstva Jiří Strachota

5. třída – ročník 2007 – hlavní trenér Šachl Petr „B“, asistent Čáp Dušan, Sviták Petr "C", vedoucí mužstva Vomastek Miroslav

6. třída – ročník 2006 – hlavní trenér Fiedler Stanislav „B“, asistent Beran Martin „C“, Sedlačík Petr „B“, vedoucí mužstva Elian Christian

7. třída – ročník 2005 – hlavní trenér Šachl Petr „B“ , asistent Sviták Petr „C“, Kotalík Viktor „B“, vedoucí mužstva Ondřej Rostislav

8. třída – ročník 2004 – hlavní trenér Šachl Petr „B“, asistent Buzek Petr, Kotrba Tomáš, vedoucí mužstva Kotalík Viktor

Trenéři brankářů: Tuček Přemysl „C“, Kotalík Václav „B“

 

Telefonní a e-mailové kontakty na trenéry a vedoucí mužstev:

Petr Šachl: 723 638 346, psachl@msn.com

Rosťa Ondřej: 602160884, rosi_ondrej@seznam.cz

Stanislav Fiedler: 777940618, slavekfiedler@seznam.cz

Petr Sedlačík: 602469030, petr.sedlacik@sedlacik.cz

Martin Beran: 602490656, obchod@bcredit.cz

Christian Elian: 724424243, elianchristian@hotmail.com

Miroslav Vomastek: 602443506, vom@isosklo.cz

Rosťa Toman:  606642296, t.rostislav@seznam.cz

Jiří Strachota: 601375739, kiri1@seznam.cz

Marek Beran: 602435206, marek@krbovedrevo.eu

Hynek Mácha: 606604600, hynek.macha@isosklo.cz

Vladimír Reisner:  606517485, reisner.v@seznam.cz

Pavel David: 777956309, dejwwwak@seznam.cz

 

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Jihočeský kraj Týdeník Jindřichohradecka Froda s.r.o. B-Credit s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.