Trenérské obsazení

Trenéři odpovědní za vedení zápasu daných kategorií:

nábor -  Šachl Petr licence „B, Sviták Petr licence „C“,  Donauschachtl licence "C", David Pavel

1. třída - ročník 2012 - hlavní trenér Donauschachtl Jan licence "C", asistent Vondrus Václav, Šachl Petr "B"

2. třída – ročník 2011 - hlavní trenér Sviták Petr licence „C“, asistent Vondrus Václav, vedoucí mužstva Petrů Jiří

3. třída – ročník 2010 – hlavní trenér Reisner Vladimír licence „C“, asistent Buzek Petr licence „C“, vedoucí mužstva Petrák Pavel

4. třída – ročník 2009 – hlavní trenér Hogaj Josef licence „C“, asistent Šachl Petr licence „B“, Beran Marek licence „C“, Hofbauer Martin, vedoucí mužstva Mácha Hynek

5. třída – ročník 2008 - hlavní trenér  Šachl Petr licence „B“, Toman Rostislav licence „C“, vedoucí mužstva Beran Marek

6. třída – ročník 2007 – hlavní trenér Sviták Petr licence "C", Kinter David licence "C",  vedoucí mužstva Vomastek Miroslav

7. třída – ročník 2006 – hlavní trenér Fiedler Stanislav licence„B“, asistent Sedlačík Petr licence „B“, Beran Martin licence „C“, vedoucí mužstva Elian Christian

8. třída – ročník 2005 – hlavní trenér Šachl Petr „B“ , asistent Buzek Petr licence „C“, vedoucí mužstva Ondřej Rostislav

 

Telefonní a e-mailové kontakty na trenéry a vedoucí mužstev:

Marek Beran: 602435206, marek@krbovedrevo.eu

Martin Beran: 602490656, obchod@bcredit.cz

Petr Buzek: 603984314, buzek@nhlpa.com

Jan Donauschachtl: 734798244, donauschachtl@gmail.com

Christian Elian: 724424243, elianchristian@hotmail.com

Stanislav Fiedler: 777940618, slavekfiedler@seznam.cz

Josef Hogaj: 777325739, josef.hogaj@seznam.cz

David Kinter: 724556102, david.kinter@seznam.cz

Hynek Mácha: 606604600, hynek.macha@isosklo.cz

Rosťa Ondřej: 602160884, rosi_ondrej@seznam.cz

Pavel Petrák: 777017820, pavelpetrak@gmail.com

Jiří Petrů: 727809828, jiri.petru@seznam.cz

Vladimír Reisner:  606517485, reisner.v@seznam.cz

Petr Sedlačík: 602469030, petr.sedlacik@sedlacik.cz

Petr Sviták: 792338187, svitak15@seznam.cz

Petr Šachl: 723 638 346, psachl@msn.com

Rosťa Toman:  606642296, t.rostislav@seznam.cz

Miroslav Vomastek: 602443506, vom@isosklo.cz

Václav Vondrus: 723145157, nerojh@seznam.cz

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Jihočeský kraj Týdeník Jindřichohradecka Froda s.r.o. B-Credit s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.