Tričko pánské s krátkým rukávem

Kč vč. DPH

Dotaz k : Tričko pánské s krátkým rukávem

Doporučení : Tričko pánské s krátkým rukávem

Pánské i dámské tričko střední gramáže s bočními švy vhodné pro potisk a výšivku. Kulatý průkrčník, zpevňující ramenní páska, všechny švy zdvojeny. Vynikající kvalita materiálu a šití. 100% bavlna, barva šedý melír.

Na prsou znak klubu, na zádech nápis HC Střelci Jindřichův Hradec

Trička máme skladem ve třech velikostech na vyzkoušení.

ČSOB Jiří Pravda PaP Bohemia inWebio B-Credit s.r.o. Fintes Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o. RM-BAU Iso Sklo Město Jindřichův Hradec Tupa s.r.o. Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Týdeník Jindřichohradecka Advokátní kancelář Punda Jihočeský kraj I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Froda s.r.o. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Minulý zápas

( 2:0, 1:1, 1:1 )

Všechny zápasy

Pojď hrát hokej
    Správný sport pro Vaše dítě
    nábor
    předškoláci
    hlavní důvody
    Kalendář HC Střelci 2018 v prodeji.
    Certifikát had na ledě
    Děti do pohybu
    Individuály
    VH SPORT
    Pojď hrát hokej

Diskutujte

Hana Pundová13.3.2018
    Tak to se vůbec nedivím, že v Č Krumlově bílý nevyhráli, když jich bylo na ledě 5+ gólman.
    Hana Pundová13.3.2018
    Vstoupit do diskuse