1. místo na turnaji v Ledči nad Sázavou 9. třídy

1. místo na turnaji v Ledči nad Sázavou pro 9. třídu.

V neděli 29. srpna se 9. třída Střelců zúčastnila tradičního, letos pouze jednodenního turnaje starších žáků O pohár Josefa Vašíčka v Ledči nad Sázavou. Ve známém a vlídném, ikdyž mimořádně chladném prostředí Ledečského zimního stadionu nastoupili ke třem zápasům všichni hráči ročníku 2007 doplnění o své kamarády z ročníku 2008. Zápasy byly hrány systémem 3x 15 minut čistého času, bez úpravy ledu. Po loňském 3. místě přehráli Střelci letos jasně všechny své soupeře a v turnaji zvítězili!

HC Střelci JH - HC Slavoj Velké Popovice       19:0 (10:0;4:0;5:0)

První gól zápasu vsítili Střelci už v 19. vteřině zápasu.

HC Střelci JH - SK Sršni Kutná Hora            18:3 (3:3;5:0;10:0)

I v tomto zápase skórovali Střelci hned z prvního útoku. Soupeř ale vzápětí srovnal a v průběhu první třetiny dokonce dvakrát vedl. Od druhé třetiny už ale dávali branky pouze Střelci...

HC Střelci JH - HC Ledeč nad Sázavou           21:1 (5:0;6:0;10:1)

Výsledky všech zápasů turnaje a konečné pořadí jsou uvedeny na jednom z přiložených snímků.

Sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, David Humhal - Vojta Beran, Filip Blažek, Vojta Havelka, Adam Hirš, Jáchym Jaroš, Toník Jelínek, Filip Kinter, Rosťa Krhánek, Dominik Přech, Jirka Strachota, Venca Svoboda, Ondra Vomastek

Filip Blažek byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje.