71 280,- Kč - částka pro Otevřená OKNA z.ú.!

Česlo - Rusko U 16 přilákalo na ZS Jana Marka spoustu diváků!

Ve dnech 20. a 22. 12. 2019 hokejový klub HC Střelci Jindřichův Hradec z.s. pořádal přátelská mezinárodní utkání reprezentací kategorie do 16 let mezi týmy České republiky a Ruska. Do ochozů Zimního stadionu Jana Marka v J. Hradci zavítalo na obě utkání velké množství fanoušků ledního hokeje. Tato skutečnost udělala velkou radost jednak samotným organizátorům, tak i následně paní ředitelce organizace Otevřená OKNA z.ú. paní PaeDr. Drahomíře Blažkové. Hokejový klub HC Střelci J. Hradec totiž výtěžek ze vstupného daroval právě této organizaci zabývající se chráněným bydlením, chráněnými dílnami a další činností spojenou s péčí o handicapované osoby, působící v Jindřichově Hradci a Dačicích. A ani páteční  i nedělní prohra českého národního týmu (0:2 resp. 1:2) nezhatila radost z možnosti předat této organizaci částku 71.280,-Kč.

Za tuto skutečnost HC Střelci Jindřichův Hradec velice děkují všem dospělým fanoušků (děti do 15 let byly od vstupného osvobozeny), kteří úhradou vstupného přispěli na dobrou věc.