Akce POJĎ HRÁT HOKEJ dopadla výborně.

Na ledě bruslilo více jak 70 dětí!!!

V neděli 26.1. pořádal náš klub HC Střelci celorepublikovou akci POJĎ HRÁT HOKEJ v rámci celotýdenní kampaně Správný sport pro Vaše dítě podpořenou Českým hokejem. Zkusit si zabruslit a udělat první krůčky na ledě přišlo více jak 70 dětí ve věku od 4 do 8 let. Děti si vyzkoušely různé hry a soutěže, někteří si už zastřílely s hokejkou a hlavně se celou hodinu náramně bavily s trenéry a jejich úsměv na tváři byl projevem velké spokojenosti. Každý si odnesl dres a malou drobnost od Českého hokeje. Více v přiložené fotogalerii.

Pevně věříme, že nás navštívíte i na našich pravidelně pořádaných náborech ve středu od 16.30 a v neděli od 8.30 hodin. Nábory jsou u nás bezplatné a může si přijít zabruslit úplně každé dítě.

Jsme v Jindřichově Hradci jediný mládežnický klub, který pro děti pořádá soutěže od 1. až po 9. třídu a hraje množství dalších přátelských zápasů a turnajů.

Děkujeme všem za účast a těšíme se brzy naviděnou!!!