Aktuální informace o současném chodu!

Aktuální informace o současném chodu klubu HC Střelci Jindřichův Hradec!


Vážení členové a příznivci klubu HC Střelci,

tímto Vám podáváme aktuální informace týkající se chodu našeho klubu. Stávající stav bohužel nedovoluje trénování v rámci tzv. suché přípravy a rovněž tak vyzvednutí výstrojí ze šaten na zimním stadionu. Tímto Vás žádáme o trpělivost, jakmile to bude možné, ihned Vás budeme informovat. Přes celou řadu problematických finančních zpráv ze sportovního světa, Vám tímto s radostí můžeme sdělit, že náš klub má k dnešnímu dni uhrazeny veškeré závazky, a to včetně pronájmů sportovišť a své finanční závazky hradí řádně, včas a v termínu.

V nadcházející sezóně náš klub počítá s účastí všech mládežnických kategorií (1. třída až dorost) v soutěžích registrovaných ČSLH a dále probíhají jednání o možnosti sestavení juniorského týmu. Rovněž náš klub počítá premiérově s účastí seniorského týmu v Krajské lize Jihočeského kraje.

HC Střelci zároveň připravuje projekt pro kategorie dorostu a juniorů, jehož základní myšlenkou je pokračovat v ledním hokeji v Jindřichově Hradci. Projekt si klade za cíl skloubit lední hokej na nejvyšší možné úrovni a školní docházku. S detaily projektu budou rodiče seznámeni ještě v průběhu tohoto měsíce.

V případě, že dojde k uvolnění opatření souvisejících s COVID-19, plánujeme zahájení tzv. suché přípravy v průběhu měsíce května, případně až června. Vše záleží na postupném uvolňování mimořádných opatření. Rovněž s tím ( bude-li to možné v souvislosti s opatřeními nařízenými vládou ČR – COVID-19 ) plánujeme tyto akce:

- rafty ... termín 12.-14.června 2020

- letní tábor na Osice ... 2.- 8.srpna 2020

- každoroční soustředění na ledové ploše:

  • 10. – 14. srpna 2020 (kategorie dorost příp. junioři, starší a mladší žáci)
  • 17. – 21. srpna 2020 (kategorie 2. až 5. třída)

Prosím, všichni sledujte naše webové stránky, budeme zde zveřejňovat aktuální informace o nejbližším tréninkovém procesu. Do té doby budeme postupně zveřejňovat odkazy na inspirační videa s tréninky pro mladé hokejisty, aby děti doma nezlenivěly a nezahálely :-). Odkazy na videa najdete v sekci Tréninky - https://www.hcstrelci.cz/treninky.html

Jakékoliv dotazy či konzultaci týkající se zveřejněných tréninků prosím směřujte na Petra Šachla tel. 723 638 346, mail: psachl@msn.com

 

Vladislav Svoboda, předseda výkonného výboru

Petr Šachl, vedoucí sportovního úseku

Partneři

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU