Čertovský nábor dopadl na výbornou!!!

Na ledě bruslilo více jak 60 dětí!!!

Ve středu 4.12. přišlo na nábor do našeho klubu HC Střelci Jindřichův Hradec více jak 60 dětí!!!

A nebylo to jen o bruslení a hraní. Světla na chvilku zhasla a na led za dětmi přišel také Mikuláš, Anděl a pár rozpustilých čertů a začal pravý čertovský rej. Děti přednášely básničky, sem tam ukápla nějaká slzička, ale jakmile každý malý Střelec dostal balíček sladkostí, bylo hned po pláči. Doufáme, že se dětem náborové tréninky líbí a hlavně je baví se učit bruslit a poznávat nové kamarády. V rámci náborových tréninků nám neustále přibývají nové a nové tváře, které chtějí za náš mládežnický hokejový klub HC Střelci Jindřichův Hradec hrát a za to Vám všem děkujeme.

Střelci hej, střílí hej, střelci střílí, dávaj góly, hej, hej, hej!!!