Česká hokejová reprezentace v J. Hradci

Tento týden bude probíhat v součinnosti s naším klubem  soustředění  českého hokejového reprezentačního "A" mužstva na ZS Jana Marka. Protože se nalézáme ve složité době, způsobené koronavirovou epidemií, je zde utvořena takzvaná bublina, která bohužel znemožňuje jakoukoli účast na zimním stadionu Jana Marka další veřejnosti. Je nám velice líto, že se naši hráči nemohou zúčastnit v roli diváků jak tréninků tak především sobotního mezistátního zápasu s Rakouskem.  Budeme se snažit a doufat, že v budoucnu se nám podaří další utkání českých reprezentací v našem městě uspořádat, tak abychom umožnili našim hráčům sledovat své hokejové vzory.