Další zápasy našich nejmenších!

Domácí zápasy Střelců z ročníku 2012 a 2013.


Jako jediný mládežnický klub v Jindřichově Hradci pořádáme i pro naše nejmenší hokejisty nejen pravidelné tréninky, ale skoro každý víkend i zápasy, aby mohly děti ukázat své dovednosti a nadšení pro hru svým rodičům, babičkám, dědečkům a dalším kamarádům. O víkendu jsme si do Jindřichova Hradce na zimní stadion Jana Marka pozvali tři mužstva.

Střelci z ročníku 2013 - 1. třída odehráli zápas na jedné straně hřiště proti TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a na druhé straně hráli naši malí Střelci proti mužstvu HC Slavoj Český Krumlov.

Střelci z ročníku 2012 - 2. třída odehráli zápas na obou stranách hřiště proti týmu HC Motor České Budějovice.

Děti nechaly na ledě všechny síly a dovednosti, které se během tréninků naučily a mnohokrát byly za své schopnosti odměněny potleskem z tribun. Jsme rádi, že děti hokej baví a zápasy si užívají.

Samozřejmě přivítáme další zájemce o lední hokej na našich pravidelných náborech každou středu od 16.30 - 17.30 a v neděli od 8.30 - 9.30.

Jedině v našem klubu HC Střelci můžete hrát lední hokej a svobodně rozhodovat o další budoucnosti svého dítěte a zároveň se podílet na demokratickém chodu celého klubu.

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU