Domácí turnaj ročníku 2009.

Střelci ze 4. třídy uspořádali na zimním stadionu Jana Marka domácí turnaj na závěr sezóny.


V sobotu 20.4. uspořádali Střelci ročníku 2009 na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci celodenní domácí turnaj. Na ledě se střetly vyrovnané týmy BK Havlíčkův Brod, HC Slavia Praha, HC Tábor, HC Motor Č. Budějovice, HC Slavoj Zbraslav a domácí HC Střelci J. Hradec. Hrálo se systémem každý s každým po dobu 2 x 10 minut čistého času.

Po úvodní prohře s Táborem 1:4, následoval velice atraktivní zápas se Slavií Praha. Naši nastoupili do zápasu odhodlaně, urputně se rvali o každý puk a v úvodu Slavii viditelně tlačili. Bohužel jednoznačné šance jsme nevyužili, naopak Slavia proměnila na konci první poloviny a my už nedokázali do konce zápasu odpovědět. První bod turnaje jsme vybojovali v utkání s BK Havlíčkův Brod, kdy jsme především díky skvělé obraně odcházeli z ledu s remízou 0:0. V pozdním odpoledni následoval zápas se Zbraslaví, kde se naši hráči zaslouženě dočkali výhry 3:1. Závěrečný zápas s Motorem ČB byl v podstatě "o všechno". Výhra znamenala bronz, prohra předposlední páté místo. První polovina zápasu byla zcela vyrovnaná, rychlé bruslení, krásné akce, velké nervy pro fanoušky a průběžný výsledek 1:1. V druhé polovině, když Motor proměnil na 2:1, se situace změnila, naši hráči v některých situacích začali hrát zbytečně individuálně, na ledě se neviděli a na vytoužené vítězství nedosáhli. Přesto, že jsme vybojovali až páté místo, je potřeba všechny pochválit, turnaj byl velice vyrovnaný a všichni předvedli skvělé výkony.

Zároveň děkujeme všem přítomným za uctění památky minutou ticha uznávaného trenéra Luďka Bukače, který zemřel právě v tento den.

Konečné pořadí:

1. HC Tábor

2. HC Slavia Praha

3. HC Motor České Budějovice

4. BK Havlíčkův Brod

5. HC Střelci J. Hradec

6. HC Slavoj Zbraslav

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU