Domácí výhra mužů s Božeticemi.

V sobotu 25. 9. přivítali Střelci ve městě nad Vajgarem soupeře z Božetic. Do sestavy Střelců se vrátil po zranění Vojta Tržil. Za Jona a zraněného Koláčka zaskočili junioři J. Kocar ml. a Punda. Do první třetiny oba celky vletěly s velkým nasazením, a předvedly tak první dvacetiminutovku vyrovnaného boje. Ač Střelci  přestříleli Božetice 18:5, tak třetina skončila 0:0.
Druhou třetinu vzali Střelci svědomitě a ve třetí minutě skórovali hned dvakrát. To se totiž 28 vteřin po Havelkovi trefil Lazorišák, který rozvlnil síťku božetické svatyně i v 28-té minutě. Třetím gólem začali Střelci diktovat dění utkání. Navrátilec v sestavě Vojta Tržil navýšil skóre v 32-té minutě. Na časomíře svítil čas 2:30 do konce druhého dějství, když Ota Lazorišák stečoval střelu Adama Popelky za záda soupeřova gólmana, a tak slavil svůj první hattrick sezóny. Do konce druhé třetiny zlomili Božetice v poslední minutě přesnými petelicemi V. Tržil a P. Sviták. Po druhé třetině šli Střelci do šatny za stavu 7:0.
Třetí třetina se herně podobala té první, a naše střely končily spíš v mantinelech nebo ve výstroji božetického gólmana. V čase 51:14 po skvělé akci J. Heřmánka a Popelky sráží puk do branky opět Lazorišák. Konečný stav na 9:0 upravuje J. Heřmánek po přesné přihrávce Lazorišáka.
Domácí tým oslavně děkuje fanouškům za podporu, kteří si vyžádali sólo od Matěje Pachmanna, který svými skvělými zákroky vychytal první nulu v sezóně. Tým Střelců důsledně plnil příkazy trenéra Vládi Reisnera a tím tak dovedl utkání druhého kola krajské ligy k vítězství.

HC Střelci J. Hradec   -  TJ Božetice  9:0 (0:0, 7:0, 2:0)

Góly a nahrávky: 23. H. Havelka (Janeček), 23. Lazorišák (J. Heřmánek, Ištvánik), 25. Lazorišák (V. Tržil), 32. V. Tržil (J. Heřmánek, Ištvánik), 38. Lazorišák (Popelka, J. Heřmánek), 40. V. Tržil (Ištvánik, Popelka), 40. Sviták, 52. Lazorišák (Popelka, J. Heřmánek), 58. J. Heřmánek (Lazorišák).

HC Střelci: Pachman – Ištvánik, Popelka, T. Kohút, Chmel, Janeček, Punda (30. J. Kocar ml.) – V. Tržil, Lazorišák, J. Heřmánek, R. Procházka, Gurka, Sviták, Štrajt, Michal, H. Havelka. Trenéři Vladimír Reisner a Robert Procházka.
Božetice: Nový (33. Prchlík) – Šedivý, Záhorovský, Marek Janda, T. Hošek, P. Hošek, Kohout – Štekr, Ryška, L. Stejskal, Kundrát, L. Nevolný, Brábník, D. Šťastný, Mareš. Trenér Roman Staněk