Důležitá výhra dorostu ve Strakonicích.

V sobotu 10. října jsme ve Strakonicích odehráli druhé kolo dorostenecké ligy. Strakoničtí v plné sestavě do zápasu nastoupili s cílem oplatit minulou porážku. Skóre utkání otevřel Matyáš Říha v 7 minutě, za další 3 minuty střelou od modré Petr Vylít přidal druhý gól. Tempo našich kluků silně polevilo a strakoničtí se gólem do šatny vrátili do hry. Po trenérské domluvě se kluci ve druhé třetině rozstříleli a strakonického Koryťáka zasypali "milionem" střel. Bohužel s výsledkem pouze jednoho gólu ve strakonické síti. Třetí třetina s výsledkem 0:4 konečně odpovídala průběhu zápasu. Kluci zaslouženě vyhráli a kromě první třetiny, slovy trenérů, odehráli pěkné utkání. Bohužel to byl poslední zápas před, doufáme na dva týdny přerušené soutěže.

HC Strakonice  -  HC Střelci Jindřichův  Hradec     1:7 ( 1:2, 0:1, 0:4 )

sestava: Petrů, Punda, Valevaty, Ondřej, Zamazal E, Gajdolín, Vylít, Štastný, Zátopek, Kynčl, Mareš, Kolací O. , Zamazal D, Jon, Čeloud, Makovec, Říha, Slechan, Pevný

góly: Říha ( Zátopek ),  Vylít ( Zamazal E ),  Zátopek,  Kolací ( Makovec ), Zátopek,  Kynčl ( Čeloud, Říha ), Zátopek