Dvě dohrávky osmáků v LSŽ.

Jedna prohra a jedna výhra Střelců z 8. třídy.

Ve čtvrtek 20.2. dohrávali Střelci odložené utkání se Lvy na domácím stadionu Jana Marka. V utkání jsme prohrávali 3:0, dvěma góly se nám podařilo utkání zdramatizovat, ale soupeř hned poté odskočil na 4:2 a při power-play přidal pátou branku. Kluci nehráli špatně, ale chyběl nám větší důraz na puku a proměňování šancí, kterých jsme měli dostatek.

sestava: Adam Pajer  - Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Ondra Pevný, Pavel Valevaty - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Martin Čeloud, Ruda Jon, Matěj  Fiedler, Honza Bártů, Tadeáš Topič, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Lvi České Budějovice       2:5 ( 0:2, 1:1, 1:2 )

góly: Čeloud ( Křivánek ), Čeloud ( Jon )

Hned v pátek 21.2. jsme vyrazili dohrát další odložené utkání do Milevska. Od začátku se hrál rychlý hokej a přesto, že jsme 10 vtřeřin před koncem první třetiny dostali první gól, hned na začátku druhé třetiny jsme zápas 3 góly otočili a skóre postupně navyšovali, až na konečných 8:4 v náš prospěch. Kluci bojovali, hráli kombinačně a zaslouženě zvítězili.

sestava: Zdeněnk Petrů  - Cedrik Elian, Ondra Pevný, Pavel Valevaty, Filip Blažek - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Martin Čeloud, Ruda Jon, Matěj  Fiedler, Honza Bártů, Tadeáš Topič, Česťa Havel, Vojta Dvořák

HC Milevsko 2010  -  HC Střelci Jindřichův Hradec       5:8 ( 1:0, 1:4, 3:4 )

góly: Elian ( Blažek ), Dvořák ( Elian ), Blažek ( Beran ), Bártů ( Fiedler ), Jon ( Čeloud ), Jon ( Čeloud ), Sedlačík ( Čeloud ), Elian