Dvě výhry juniorů o víkendu.

V pátek 8.10. jsme na strakonickém ledě odehráli večerní utkání juniorské ligy. Dobře připravený tým Strakonic začal utkání ve svižném tempu.  Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 1:0. Naše vyrovnání bylo opět "odměněno" gólem do naší sítě a za stavu 3:2 ve prospěch soupeře jsme odcházeli do šatny. Celou druhou třetinu jsme více méně odehráli na strakonické půlce, ovšem absolutně bez výsledku. Teprve ve 47. minutě třetí třetiny jsme překonali brankáře Špilera a tři minuty před závěrečným hvizdem jsme se gólem Honzy Zátopka dostali do vedení. Je až neuvěřitelné odehrát téměř dvě třetiny na půlce soupeře pouze s dvěma góly… Individuálními hrubými chybami jsme si tak zkomplikovali celé utkání. Nicméně naše vítězství bylo potom zasloužené.

HC Strakonice  - HC Střelci Jindřichův Hradec        3:4 ( 3:2, 0:0, 0:2 )

G/A : Kovaříček/Makovec; Svoboda/Klípa; Svoboda/Šturma; Zátopek/ Mareš.

V neděli 10.10. na domácím stadionu Jana Marka jsme odehráli utkání s DDM České Budějovice. Pokyn trenéra neudělat stejnou chybu jako v pátečním zápase si kluci vzali k srdci ihned po úvodním hvizdu. Gólová smršť začala již v 19. vteřině. Odevzdaní hokejové přesile, týmu DDM, kluci nasázeli hned 10 gólů v první třetině. Ve druhé pak jeden gól z vlastní nepozornosti inkasovali a další 4 přidali. Stejně tak ve třetí třetině. Nebýt nešťastného pádu a zranění hráče DDM bylo utkání na tréninkové úrovni. Za vydatné podpory místních kotelníků jsme dosáhli až na metu 18:1. Zraněnému Lukášovi přejeme brzký návrat na led. Kluci si nedělním utkání vybrali gólovou absenci z pátku a doufám, že v gólových kombinacích budou nadále pokračovat. Za víkend máme dalších 6 bodů do naší sbírky.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC DDm České Budějovice    18:1 ( 10:0, 4:1, 4:0 )

G/A: Kovaříček/Makovec; Šturma/Dohnal; Zátopek/Mareš/Michal; Kynčl/Štrobl/Dohnal; Kovaříček/Punda; Zátopek/Klípa/Michal; Zátopek/Michal/Mareš; Mareš/Vylít/Michal; Kovaříček; Kovaříček/Makovec/Svoboda; Svoboda/Makovec/Šťastný; Punda/Makovec/Kovaříček; Kovaříček/Svoboda/Makovec; Mareš/Zátopek/Michal; Svoboda/Makovec/Šturma; Kovaříček, Dohnal; Svoboda/Michal/Klípa; Zátopek/Kovaříček/Mareš.