Fotbalový výsledek mužů doma s Vimperkem.

V sobotu 27.9. jsme ve 2. kole a zároveň v prvním domácím zápase vyzvali Vimperk, který si bohužel odvezl všechny body. Do zápasu jsme nastoupili s jasným cílem vyhrát. Ač nám sehrané signály vycházely, tak jsme měli problémy se soupeřovou obranou. Když jsme se přes ní pracně dostali, tak selhala koncovka. Nakonec o tom mluví i statistika střel na bránu, která v první třetině odhalovala číslo 5. Podobně na tom byl i soupeř jehož koncovky bravurně likvidoval vynikající Matěj Pachman. První branka utkání padla v 9-té minutě druhé třetiny. Po naší chybě se Vimperku povedlo vystřelit a po teči končí puk za zády naší jedničky. Druhá třetina se dohrála rychlým tempem, ale bohužel jsme se málo dostávali ke střelám, kterých jsme se ve druhé třetině vyprodukovali pouze 7. Do toho přišla spousta vyloučení. Ve třetí třetině Vimperk zamknul své obranné pásmo a eliminoval naše útoky. Ani přesilovku 5 na 3 jsme nedokázali proměnit. Zápas nakonec prohráváme 0:1. Zatím máme střeleckou smůlu, ale věříme že tento pátek se nám ji podaří prolomit a přivezeme z Písku, kde hrajeme se Sokolem Radomyšl první body.

Zároveň bychom vás rádi pozvali na příští domácí utkání, které se hraje již tuto sobotu 03.10.2020 od 18:15 a soupeřem bude mužstvo HC Milevsko 2010.

Děkujeme vám, že na stadionu dodržujete veškerá opatření a že jste i v této nelibé době našli cestu na zápas.