Informace k hráčským příspěvkům v sezoně 2020/2021.

Na základě rozhodnutí výkonného výboru HC Střelci Jindřichův Hradec z.s. se mění termíny úhrad jednotlivých splátek hráčských příspěvků u mládežnických kategorií.

Splátka splatná k 10.9.2020 zůstává v platnosti

Splátka splatná k 10.2.2021 zůstává v platnosti

Splátka splatná k 10.10.2020 se přesouvá na termín 10.3.2021

Splátka splatná k 10.11.2020 se přesouvá na termín 10.4.2021

Úhrada členského příspěvku ve výši 200,-Kč měla být uhrazena do 20.9.2020.

Tímto žádáme všechny členy, kteří nemají uhrazenu zářijovou splátku hráčského příspěvku či základní členský příspěvek, aby obratem tyto příspěvky uhradili. V případě, že máte již říjnovou a listopadovou splátku uhrazenu a její úhradu jste nepředkládali k proplacení od zdravotních pojišťoven či zaměstnavatelů a požadujete zaslání zpět na váš účet, prosím zašlete žádost e-mailem na adresu svobbb@seznam.cz a částka Vám bude obratem poslána.

V případě pokračování stávajících opatření v souvislosti s Covid-19 a nemožnosti vykonávat sportovní činnost, Vás budeme informovat o dalším způsobu úhrad příspěvků.

Za výkonný výbor HC Střelci Jindřichův Hradec z.s.

Vladislav Svoboda

předseda VV