Junioři si předčasně vybojovali účast v závěrečné nadstavbě.

Junioři si předčasně vybojovali účast v závěrečné nadstavbě

V pátek 7.1. jsme na úvod poslední série juniorské krajské ligy odehráli utkání s českobudějovickým týmem DDM. Utkání bylo od prvních vteřin plně v naší režii. Více méně se hrálo na jednu bránu. Jenom naší nedisciplinovaností, tentokrát úplně všech hráčů, jsme umožnili soupeři se dostat do vlastního pásma. Slovy trenéra Šošovici a vedoucího týmu jsme utrpěli vítězství, ze kterého se musíme jednoznačně poučit do dalších utkání.  Hokej je týmová hra a záleží na všech, jak k tomu přistoupí.

Zároveň s tím však můžeme s potěšením konstatovat, že si naši junioři ještě 3 kola před koncem základní části vybojovali účast v nadstavbové soutěži. Z 66 týmů z celé ČR, kteří hrají regionální ligu juniorů, se do této fáze soutěže dostane 24 nejlepších týmů. Tyto týmy budou rozděleny do čtyř šestičlenných skupin, kdy se v jednotlivých skupinách spolu utkají tříkolově každý s každým a vítězové se utkají o postup do 1. ligy juniorů. V základní části naši junioři odehrají ještě 3 zápasy. Původní úterní domácí utkání se Strakonicemi bylo z důvodu nemoci strakonických hráčů odloženo. Následně naši hráči odehrají mistrovské utkání v pátek v 17:40 hod. v Soběslavi a v neděli doma od 18:30 hod. s Táborem. Poté již budeme očekávat rozlosování týmů do nadstavbové části, která začne příští víkend.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC DDM České Budějovice    11:2 (5:0; 4:2; 2:0)

G/A: Michal/Kovaříček/Svoboda; Svoboda/Kovaříček; Vylít/Zátopek; Bukovský/Zátopek/Polák; Michal/Kovaříček; Kovaříček/Svoboda; Zátopek/Mareš; Svoboda/Michal; Zátopek/Kocar; Zátopek/Michal; Makovec/Kynčl