Junioři vyhráli domácí turnaj!

Na Štěpána 26.12.2021 se na domácím ledě konal  vánoční  turnaj juniorů. Za účasti týmů HC Letci Letńany, HC Vlašim, vedoucí tabulky středočeské skupiny SC Kolín jsme odehráli vzájemné zápasy. Celodenní turnaj byl mezi zápasy proložen dovednostními soutěžemi. V kategorii nejrychlejší bruslař těsné vítězství vybojoval borec z týmu HC Vlašim. V kategorii nejpřesnější střelec na plachtového gólmana tentokrát bodoval z domácího týmu Filip Svoboda. Nejlepší gólman byl vyhlášen z týmu SC Kolín. Abychom se vrátili k samotným zápasům. Naši hoši přistoupili do zápasů se vší odpovědností a jednoznačné vítězství si nenechali vzít. Za celý turnaj jsme inkasovali pouze jeden gól a to s vedoucím týmem středočeské skupiny SC Kolín. Ani tentokrát nebyl vzájemný zápas jednoznačnou procházkou. Přestože měli kozlové mírně navrch, skóre jsme otevřeli my. I když první třetina skončila nerozhodně, dokázali jsme v nájezdech zvítězit. Druhá třetina byla bodována jako další samostatný zápas. V polovině  třetiny se nám podařilo skórovat a kluci si vítězství už ani přes samotné oslabení v závěru utkání nenechali vzít. Porážka kozlů nám usnadnila další krok k celkovému vítězství. Utkání s Letci Letňany a HC Vlašim skončila naším vítězstvím. Gólmanům Zdendovi Petrů a Soukymu se dokonce podařilo vychytat čistou nulu. V celkovém hodnocení jsme zaslouženě došlápli na metu nejvyšší. Na druhém místě SC Kolín, na třetím HC Letci Letňany, na čtvrtém HC Vlašim.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Letci Letňany     3:0; 5:0

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  SC Kolín                   2:1 (sn); 1:0