Junioři vyhráli přátelák ve Strakonicích.

Další víkend ve znamení hokeje, tentokrát jsme v sobotu jeli na přátelské utkání do Strakonic. Utkání začalo ve svižném tempu na obě strany. Po vzájemném oťukávání jsme hned v první minutě otevřeli skóre a v šesté minutě přidali další gól do sbírky. Za stavu 3:0 jsme po první třetině odcházeli do šatny. Druhá třetina se vůbec nepovedla. Umožnili jsme soupeři vrátit se do hry. Tolik vlastních pochybení by vydalo na knihu… Druhá třetina skončila za stavu 5:3 v náš prospěch. Třetí třetina už byla opět na naší straně. Kluci začali bruslit a hrát hokej. Po konečné siréně za stavu 7:3 byl důvod k radosti. Závěrem lze pouze konstatovat, že kluci si musí každý výsledek tvrdě odpracovat a to nejen o zápase, ale i o tréninku.

HC Strakonice  -  HC Střelci JIndřichův Hradec   3:7  ( 0:3, 3:2, 0:2 )