Junioři vyhráli v Domažlicích.

HC Domažlice – HC Střelci Jindřichův Hradec              3:6 (1:2, 2:2, 0:2)

V pátek jsme za sychravého počasí vyrazili do Domažlic na další zápas juniorské ligy. Po čtyřech hodinách jízdy doslova cestou necestou jsme půl hodiny před úvodním hvizdem prijeli na zimni stadion v Domažlicích …  Byli jsme od počátku jasně lepším týmem, nicméně soupeř se o své body doslova rval a nedal nám žádnou příležitost si trochu oddychnout. Utkání se hrálo naplno od prvních vteřin. Musím konstatovat, že celý zápas byl jak na vodě, jednou nahoru, pak zas dolu. To samé platilo i s góly. Vždy jsme první dali a soupeř vzápětí korigoval. Tak to trvalo až do půlky třetí třetiny, kdy jsme už konečně odskočili a vítězství si pojistili. Dobrou bojovnou náladu nám jen kazilo několik zbytečných vyloučení. Pozitivní je, že si kluci uvědomují, že fauly tým těžce oslabují a některým to o přestávce dali jasně najevo. Po zápase zasloužený řízek přišel k chuti a příští týden se budeme těšit na další utkání v pátek doma s Pelhřimovem a v neděli v Táboře.