Junioři vysoko prohráli v Plzni.

O prvním listopadovém víkendu jsme na ledě v Třemošné odehráli další kolo juniorské soutěže. Tentokrát s vedoucím týmem plzeňské skupiny „HC Plzeň 1929 B“. Od prvních vteřin utkání bylo jasné, kdo je pánem ledu. Výsledek po první třetině 6:0 ve prospěch domácích hovoří jasně. Druhá třetina byla ve stejném rytmu a do třetí se nám, přiznám se, ani nechtělo. Nicméně ve třetí třetině se kluci „oklepali“ a začali se o puky doslova prát. Výsledek 1:1 ve třetí třetině již vypadal pozitivněji. Ocenit musím zejména téměř nadlidský výkon gólmana Michala Kalisty, který doslova zachránil tým od další smrště střel na branku. I když výsledek 15:2 není zrovna oku lahodný, kluci fyzicky okusili úroveň lídra jiné hokejové skupiny a je dobré si ze zápasu odnést i to pozitivní…. Máme pořád co dohánět a že samo se to prostě neudělá. To platí i v životě samotném.

HC Plzeň 1929 B  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     15:2 ( 6:0; 8:1; 1:1 )

G/A: Kovaříček/Makovec, Svoboda;   Svoboda