Juniorka o víkendu vyhrála, ale i prohrála.

HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Lední Medvědi Pelhřimov      7:3 (1:0, 5:3, 1:0)

V pátek večer jsme s Ledními Medvědy odehráli další kolo regionální juniorské ligy. Utkání bylo od počátku pod naší taktovkou. Soupeře střely na bránu byly zavčasu korigovány, takže gólman neměl prakticky žádnou velkou práci. Přestože se hrálo doslova na jednu bránu, nedokázali jsme nespočet našich šancí náležitě využít. Teprve ve druhé třetině se soupeřova síť začala plnit našimi góly. Klukům tentokrát nebylo asi co vytknout a nezbývá než je pochválit. Úsměvné bylo, že nebylo prakticky možné kapitána soupeře odstavit od puku. Za druhou třetinu nám stačil dát všechny tři góly.

5. Zamazal, 22. Zamazal (Makovec), 25. Zamazal (Makovec), 29. Svoboda (Bukovský, Šťastný), 33. Bukovský (Kynčl, Šťastný), 40. Bukovský (Svoboda), Bukovský – 28. Jaroš, 34. Jaroš (Kolda, Kříž), 39. Jaroš (Zukal).

Hockey Club Tábor – HC Střelci Jindřichův Hradec      13:6 (4:5, 3:0, 6:1)

V neděli na zimním stadionu v Táboře jsme s HC Tábor odehráli druhé kolo vzájemných zápasů. Utkání začalo velmi svižně na obou stranách. Po první třetině jsme vedli 5:4, což je úplně úžasné, neboť s Táborem pro nás tradičně bývá kritická úvodní třetina. Druhá třetina byla ve znamení mnoha šancí na obou stranách, které tentokrát na rozdíl od nás soupeř proměnil a skóre po druhé třetině bylo 7:5 v jejich prospěch. Ve 48 minutě jsme snížili na 7:6. Od té chvíle nás štěstí opustilo, během 3 minut jsme dostali 3 góly, a další 3 v posledních minutách utkání. Posledních 10 minut zápasu si takto nikdo nepředstavoval. Veškerá naše bojovnost byla doslova smetena v posledních minutách. Nic naplat, snad jen říci, že zápas trvá 60 minut. Našich 50 minut na výsledek bohužel nestačilo…

3. Svoboda (Kovaříček), 6. Šimek (Čeloud), 10. Mareš (Makovec, Zamazal), 18. Svoboda (Kovaříček, Vylít), 18. Punda (Kovaříček), 49. Elian (Makovec)