KLUBOVÁ INFORMACE K UKONČENÍ SEZONY!

Vážení členové a příznivci klubu HC Střelci. Chtěli bychom vás informovat, že možnost sbalení si výstrojí dětí ze šaten bude od úterý 17.3. do pátka 20.3. a to mezi 15.00 a 17.00 hod. Do té doby Vás žádáme abyste vyčkali, nevolali či jinak kontaktovali pracovníky zimního stadionu Jana Marka za tímto účelem.

Zároveň Vás žádáme, abyste sledovali webové stránky klubu, kde budeme postupně zveřejňovat další informace týkající se klubového dění v následujícím období v návaznosti na vývoj nouzového stavu v ČR.

Zásadní informace vám budeme taktéž zasílat hromadnou SMS.

Vedení HC Střelci Jindřichův Hradec