Muži prohráli v Českém Krumlově.

Do prvních dvou třetin jsme vstoupili sice dobrým tempem, ale nebylo možné trefit branku. To se povedlo až za stavu 6:0 po výměně brankářů Pachmann - Kouba v 35. minutě Tržilovi a v 38. minutě Heřmánkovi. Bohužel jsme nebyli schopni využít ani jedné z přesilovek, které nám arbitr Jílek umožnil. Po dvou neuznaných brankách, které jsme dali ve vteřině po odpískání, když sudí přerušil hru aniž by měl gólman domácích puk pod kontrolou (byl v hloučku hráčů před brankovištěm a to v obou případech), byl tým Střelců jako zmražený a hra se stala oboustranně bitvou se spoustou vyloučení. Do třetí třetiny jsme vstoupili s jasným cílem otočit výsledek. Ve 42. minutě snížil na 6:3 Tržil a šest minut na to Sviták na 6:4. Minutu a půl do konce byl faulován Jasanský a sudí nařídil trestné střílení, kterého se chopil zkušený Procházka, ale puk za záda Spáčila bohužel nedostal. Zbytek zápasu jsme hráli v šesti proti třem, ale bez gólu. Skóre v poslední minutě naposled upravil krumlovský Krcho na 7:4 do prázdné branky. Trenér Vláďa Reisner k utkání řekl: "Chválím kluky za výbornou třetí třetinu."

HC Slavoj Č. Krumlov  -  HC Střelci J. Hradec    7:4 (2:0, 4:2, 1:2)

sestava: Pachman (29. Kouba) – Jon, Popelka, Koláček, Ištvánik, Jan Slavík – V. Tržil, J. Heřmánek, Sviták, Štrajt, Gurka, Jasanský, H. Havelka, R. Procházka, Aarts. Trenéři Vladimír Reisner a Robert Procházka