Mužům se o víkendu nedařilo.

7. kolo KLM-JČK 29.10. 2022

HC Milevsko 1934  -  HC Střelci J. Hradec       4:3p (1:1, 0:0, 2:2 - 1:0)

V sobotu v rámci sedmého kola odcestovali Střelci do Milevska, kde je čekal silný soupeř. Plně disciplinovaný tým Vládi Reisnera a Roberta Procházky svědomitě plnil své role a taktickou hrou zaskočil soupeře, který si pomýšlel na tři body. Domácí sice ve 4. minutě vedli, ale v 17. minutě se ukázali naši junioři. Zkušený Koláček vyslal puk na Prchlíkovu branku, kde Kynčl (premiéra za A-tým) z otočky našel Erika Zamazala, který akci ukončil za Prchlíkovo záda. Trefil se tak premiérově za A-tým. První třetina končí 1:1. Druhá třetina díky rychlé a agresivní hře obou týmů přinesla několik vyloučení, kterým jsme se ubránili. Bohužel nám nešli ani přesilové hry a tak po druhém dějství zůstává stav utkání 1:1. Třetí třetina začala pro Střelce smolně. Domácí v 42. a 44. minutě navyšují skóre na 3:1. Toto naše borce nakoplo a dvoutřetinová hra se jim vrátila okamžitě na jejich hokejky. Skvělým bruslením, dohráváním puků a přesnou hrou začali milevský opět trápit. Branku se povedlo dát až v 57. minutě a to opět juniorům. Bukovský našel Svobodu a ten snižuje na 3:2. Rozkaz ze střídačky zazněl jasně "vyrovnat!" Nápomocí měla být přesilovka a následně Power Play. Podařilo se, přesilovková formace si házela puk, který ve finále poslal Gurka na Koláčka a ten na Kubína, který zařídil bod v Milevsku. Ve 2. minutě prodloužení Koláček nepovoleně zastavuje milevského útočníka a rozhodčí signalizuje trestné střílení, které domácí proměňují. Utkání končí 4:3p a Střelci vezou domu parádně vydřený bod.

Góly a nahrávky: 17. E. Zamazal (Kynčl, Koláček), 57. F. Svoboda (Bukovský), 60. Kubín (Gurka, Koláček)

HC Střelci: Vácha - Popelka, Koláček, Ištvánik, J. Kocar ml., Punda, Vylít - J. Košťál, Gurka, Kubín, Štrait, J. Michal, Havelka, F. Svoboda, Bukovský, D. Zamazal, E. Zamazal, Kynčl, Makovec

8. kolo KLM-JČK 30.10. 2022

HC Střelci J. Hradec  -  HC Strakonice           1:7 (0:3, 0:2, 1:2)

Do zápasu se vstupovalo s velkými ambicemi na vitězství, ale únava ze sobotního zápasu v Milevsku, kde jsme padli až v prodloužení 3:4 vše překazila. Týmu chybělo i plnění jasně daných úkolů trenérů a to ať v rozestavění, tak v samotné hře. Ochablý důraz v obranném pásmu umožnil strakonickým spoustu dorážek, ze kterých v první třetině za Váchovi záda spadli hned tři. Druhá třetina byla podobná té první. Bylo velice těžké vybojovat střední pásmo a pustit hru do předu. Únava byla znát mnohem více a to se bohužel začalo projevovat v soubojích u mantinelů, nebo při dojíždění puků a tak v druhé části Strakonice navýšili stav utkání na 0:5. Ač se Střelci motivovali a třetí třetinu začali s nasazením a vytvořili si tlak, tak bylo nemožné se trefit strakonickému Myslivcovi za záda. Do poslední třetiny už nenastoupil Martin Ištvánik a tak trenérům Reisnerovi a Procházkovi nezbylo nic jiného než beky točit. V 50. minutě po souhře Michala Gurky a Adama Popelky tlačí puk za Myslivcovi záda Matěj Štrait. Poslední desetiminutovka vtekla Střelcům do žil a zbytek sil a energie nechali doslova na ledě. Bohužel jsme nedokázali už více skórovat. To Strakonice skórovali dvakrát a tak utkání končí smolně 1:7.

Góly a nahrávky: 50. Štrait (Popelka, Gurka)

HC Střelci: Vácha - Popelka, Kohút, Ištvánik, J. Kocar ml., Punda, Vylít - J. Košťál, Gurka, Kubín, Štrait, Strnad, Havelka, F. Svoboda, Bukovský, D. Zamazal, E. Zamazal, Kynčl, Makovec