NÁBOR ročníků 2014 a 2015

Naši nejmenší a nejmladší Střelci přijďte i Vy mezi nás!!!

Zveme všechny děti, které se chtějí naučit nejenom bruslit, ale také prožít hodinku plnou zábavy a her v jediném hokejovém klubu v Jindřichově Hradci - HC STŘELCI. Přijďte si zabruslit s dětmi pod vedením minimálně pěti trenérů z našeho klubu.

Podmínkou je mít brusle, helmu ( na kolo, lyžařskou...) a rukavice. Dobré jsou v prvopočátku i jakékoli chániče loktů a kolen. V případě zájmu lze zapůjčit i brusle a další hokejovou výstroj.

Nábory probíhají pravidelně ve dnech:

středa 16.30 - 17.30

neděle 8.30 - 9.30

V sezoně 2021/2022 bude probíhat nábor dětí narozených v roce 2014 a 2015

Dále samozřejmě do současných týmů přivítáme děti ročníku narození 2013 a 2012.

Těšíme se na Vás. HC Střelci Jindřichův Hradec.