Nešťastná domácí prohra juniorů.

V neděli na domácím ledě jsme v rámci juniorské regionální ligy odehráli poslední utkání v rámci zápasů západočeské skupiny, tentokrát s HC Rokycany. Utkání začalo ve svižném tempu na obě strany. Skóre jsme otevřeli v 5-té minutě střelou Honzy Zátopka. Patnáctá minuta a hostující tým vstřelil vyrovnávací branku, abychom o minutu později se opět ujali vedení. Za stavu 2:1 končila první třetina. Ve druhé třetině soupeř přidal na obrátkách a s obrovským štěstím jsme se jeho tlaku nejen ubránili, ale stačili využít jednu z mnoha šancí. Třetí třetina až do 50 minuty probíhala standardním způsobem. Kluci si „svoje“ drželi a soupeře k vyloženým šancím nepustili. Další minuty zápasu snad nelze ani komentovat. Soupeř využil k vyrovnání rozhodčím doslova odmávnuté přesilovky a v posledních vteřinách přidal vítězný gól. Je až k neuvěření, co vše se může na ledě odehrát….  Jediné poučení pro nás platí, že „nedáš, dostaneš…“ Klukům kromě nevyužitých šancí nelze tentokrát vůbec nic říci…

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Rokycany         3:4    (2:1; 1:0, 0:3).

G/A:  Zátopek/Punda; Kocar/Zátopek/Michal; Svoboda/Zátopek