Osmáci vyhráli ve Veselí nad Lužnicí.

Zasloužená výhra Střelců ročníku 2006 ve Veselí.

V neděli 16.2. odjeli osmáci Střelců sehrát další mistrák do Veselí nad Lužnicí. Po delší době jsme nastoupili opět na tři kompletní pětky a to byla jedna z věcí, která rozhodla o našem vítězství. Od začátku se hrál z obou stran rychlý kombinační hokej a diváci si přišli na své. V 8. minutě jsme se dostali do vedení, ale domácí dvěma góly v rozmezí 15.-16. minuty skóre otočili ve svůj prospěch. Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně a hned na jejím začátku využili přesilovku a během dalších 12 minut přidali pět gólů a zápas převrátili na naši stranu a tím pádem rozhodli i o svém konečném vítězství 8:4. Soupeř se do poslední chvíle snažil utkání zvrátit, ale od poloviny zápasu bylo znát, že nastoupil pouze s 10 hráči, kterým postupně docházely síly a naše tři pětky na něj neustále vyvíjely tlak a tím jsme zápas dovedli k zaslouženému vítězství.

sestava: Adam Pajer  - Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Ondra Pevný, Pavel Valevaty, Vítek Ledecký - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Martin Čeloud, Ruda Jon, Matěj  Fiedler, Tadeáš Topič, Viktor Šamko, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        4:8 ( 2:1, 1:5, 1:2 )

góly: Křivánek, Beran ( Křivánek, Sedlačík), Beran ( Čeloud ), Sedlačík ( Beran ), Havel ( Valevaty ), Jon ( Fiedler, Dvořák ), Sedlačík ( Čeloud, Beran ), Čeloud