POJĎ HRÁT HOKEJ 27.11. v 8.15 hodin na ZS Jana Marka

Týden hokeje v Jindřichově Hradci - neděle 27.11.2022 v 8.15 hodin.


Přijďte v neděli 27.11.2022 v 8.15 hodin na zimní stadion Jana Marka v Jindřichově Hradci na akci Týden hokeje.

program průběhu akce:

  8.15 -   8.30 - prezentace

  8.30 -   9.30 - společný náborový trénink - začátky bruslení, hry, soutěže

                      - prezentace o tréninkovém procesu dětí v klubu HC Střelci 

                      - ukázka a možné vyzkoušení hokejové výstroje pro nejmenší

                      - představení klubu HC Střelci - koncepce a vize, podpora pro nejmenší

                      - předání dárků, zodpovězení dotazů

 

TĚŠÍME SE NA VÁS, AŽ SI S NÁMI ZABRUSLÍTE!

V 8.30 hodin  budou mít  všechny děti  bez  rozdílu  dovednosti  bruslení  jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Střelci Jindřichův Hradec ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu Jana Marka již potřetí akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku  v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Petra Šachla tel.: 723 638 346 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Dalším bonusem pro účastníky Týdne hokeje je možnost získání poukazu v hodnotě 1 500,- Kč na nákup první hokejové výstroje od CCM. Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje a příspěvek na výstroj.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem přes 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU