Poslední výhry juniorů v základní skupině.

V minulém týdnu jsme dohrávali dvě poslední utkání základní části juniorské ligy. Ve čtvrtek s Týmem OLH Spartak Soběslav a v neděli s budějovickým DDM. Vzhledem k tomu, že o účasti v nadstavbové skupině bylo již rozhodnuto, z naší strany se jednalo prakticky jen o dohrávku obou utkání. Bohužel k tomu tak v případě Soběslavi přistoupili i naši hoši. Ještě 10 minut před koncem jsme prohrávali 6:3. Posledních 10 minut bylo na ledě docela rušných, kdy se nám podařilo vyrovnat a neuznaným gólem jsme mohli utkání otočit. Došlo na nájezdy, kde gólem Radima Kynčla jsme vyhráli. V neděli se kluci poučili a už v prvních minutách utkání bylo rozhodnuto. První třetina 6:0 hovoří jasně. Dál už se utkání víceméně dohrávalo s tím rozdílem proti minulému utkání, že kluci na obou stranách hráli jak se říká hokej až do konce.

OLH Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec             6:7 p.sn ( 3:2, 1:1, 2:3 )

4. Brožka (Škrleta), 16. Schmidtmayer (Bláha, Štefka), 18. Škrleta (Pěček, Šrubař), 24. Škrleta, 42. Škrleta (Brožka), 50. Štefka (Škrleta, Brožka) – 10. Makovec (Šťastný, Mareš), 12. Klípa (Kovaříček, Punda), 35. Šťastný (Mareš), 52. Punda (Klípa), 56. Makovec (TS), 57. Svoboda, 60. Kynčl (TS)

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC DDM České Budějovice      11:1 ( 6:0, 1:1, 4:0 )

2. Klípa (Makovec), 5. Kovaříček (Štrobl, Svoboda), 6. Svoboda (Kovaříček), 8. Sedlačík (Kovaříček), 11. Sedlačík (Kovaříček), 17. Kynčl, 40. Svoboda (Sedlačík, Punda), 41. Makovec (Klípa, Zamazal), 43. Kovaříček (Svoboda, Sedlačík), 59. Zamazal (Kynčl, Makovec), 60. Makovec (Kynčl, Vylít) – 25. Marhoun

Tento víkend nám začíná první kolo nadstavbové části. Tedy s prvním týmem západočeské skupiny HC Třemošná. Během 10 vzájemných zápasů nás čekají týmy: HC Tábor, HC Černošice, HC Kobra, SC Kolín. Klukům přejeme mnoho zdaru a gólů v síti soupeře. Od této chvíle žádné ALE neexistuje.