Pozvánka na sobotní zápas týmu mužů.

Pozvánka na sobotní zápas "A" mužstva.

Tímto bychom chtěli pozvat všechny příznivce Hradeckého hokeje na první mistrovské utkání v této sezóně, které se uskuteční na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci již tuto sobotu 26.9. od 18:00 hod. mezi HC Střelci x HC Vimperk. Doufáme, že na utkání dorazíte v hojném počtu a společnými silami – kluci na ledě a vy v hledišti - získáme pro HC Střelce první historické body pro „A“ tým do tabulky.

Během utkání si bude možné zakoupit zpravodaj, ve kterém najdete jak informace k utkání, tak i rozhovory s hráči, či činovníky klubu. Hlavní výhodou zakoupení si zpravodaje Hradecká Lajna bude, že se dostanete do slosování o hodnotné ceny z e-shopu, kde první cenou bude dres HC Střelci podepsaný od všech hráčů „A“ týmu.

Zároveň bychom vás chtěli upozornit, že na základě nařízení vlády jsme byli nuceni zavřít tribuny na stání. Proto bychom chtěli všechny, kteří se na zápas přijdou podívat, poprosit, abyste obsadili pouze tribuny na sezení. Zároveň bychom chtěli všechny požádat, abyste dodržovali povinnost nošení roušek při vstupu na stadion. Pro ty, kteří si ji zapomenou, bude možnost si ji zakoupit u vstupu, nicméně bez roušky nebude vstup do prostor stadionu povolen.

Děkujeme za „A“ tým HC Střelci