Předsilvestrovský úspěch 7. třídy na turnaji v Benešově.

1. místo ročníku 2007 na turnaji v Benešově.


Hráči 7. třídy se 28. a 29. prosince podruhé zúčastnili mezinárodního vánočního turnaje v Benešově. Střelci jeli obhajovat své loňské vítězství - v kompletní sestavě všech hráčů ročníku 2007 doplněné spoluhráči 2008. Turnaj s osmi účastníky se hrál systémem dvou skupin po 4 týmech - ve skupině každý s každým, 2x 15 minut čistého času, přičemž každý poločas je hodnocen jako samostatný zápas. První a druhé týmy z obou skupin postoupily následně do nedělní "finálové" skupiny, do které se přenášel výsledky souboje se soupeřem v základní skupině; obdobně byla vytvořena i skupina z týmů na 3. a 4. místech. Všechny týmy tedy sehrály v sobotu tři utkání, v neděli potom dvě.

HC Střelci JH - HC Tábor                 3:0, 2:1

Po bez újmy přestálém oslabení hned v úvodu utkání kluci dvojzápas s tradičním a těžkým soupeřem, se kterým se nám letos moc nedaří, zvládli!

TEV Miesbach - HC Střelci JH             0:7, 0:4

Střelci skórovali hned z prvního útoku - v 15. vteřině a udali směr dalšímu vývoji zápasu.

HC Střelci JH - HC Lev Benešov "A"       2:1 PP, 1:2

V první části měli Střelci navrch a vedli hned od 1. minuty. Domácí ale dokázali 10 vteřin před koncem vyrovnat. V prodloužení, které se hrálo 3 minuty v počtu 3 na 3 měly obě strany výhodu přesilovky; Střelci ji dokázali využít a brali tak 2 body. Druhou část domácí skvěle zvládli a přestože Střelci opět vedli 1:0, dokázali vývoj utkání otočit a zvítězili v základní hrací době 2:1, tedy za 3 body.

S ohledem na výsledky ostatních zápasů postoupili Střelci do nedělní finálové skupiny z 1. místa, společně s druhým HC Tábor. Vzájemný zápas se započítával do dalších bojů ve finálové skupině.

HC Střelci JH - HC Trutnov               3:0, 4:0

Dva rychlé góly na začátku obou částí zápasu rozhodly...

HC Střelci JH - OHL Soběslav             4:0, 1:0

Poslední utkání turnaje; Střelcům stačilo k vítězství v turnaji zízkat 1 bod z obou částí zápasu. To se jim povedlo hned v první polovině a nakonec dokázali těsně vyhrát i polovinu druhou.

7. třída obhájila své loňské turnajové vítězství. Výborně zachytali gólmani a Vojta Beran byl při závěrečném ceremoniálu vyhlášen nejužitečnějším hráčem turnaje. Poděkování patří pořadatelům turnaje za skvělou organizaci a stejně jako před rokem také domácím hráčům za fanouškovskou podporu!

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Střelci Jindřichův Hradec

2. HC Tábor

3. OHL Soběslav

4. HC Trutnov

5. HC Lev Benešov "A"

6. TEV Miesbach (D)

7. HC Lev Benešov "B"

8. Unis Flyers Herenveen

 

Sestava HC Střelci:

Matyáš Gabriška, David Humhal, Vojta Beran, Filip Blažek, Adam Čáp, David Hána, Vojta Havelka, Adam Hirš, Jáchym Jaroš, Tonda Jelínek, Ríša Jon, Filip Kinter, Rosťa Krhánek, Emil Rangl, Jirka Strachota, Ondra Vomastek

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU