Prohra a výhra 9. třídy v LSŽ A.

Prohra a výhra 9. třídy v LSŽ "A".

V sobotu 19.9. odehráli Střelci z 9. třídy první mistrovský zápas. Na ZS Jana Marka do Jindřichova Hradce přijel tým z Tábora. Utkání začalo jako vždy s tímto soupeřem ve svižném tempu, soupeř dobře kombinoval, ale kluci dodržovali stanovenou taktiku a do půlky zápasu se hrálo bez branek. Vedení se ujali hosté, Střelci za nedlouho srovnali, ale po dvou přečísleních se Tábor ujal vedení 3:1. Poté co domácí nastřelili tyč a hosté z protiútoku dali na 4:1, nenechali si již vítězství sebrat a vyhráli s konečným výsledkem 6:2. Kluci nehráli špatně, ale Tábor byl lepší v zakončení.

Hned druhý den v neděli 20.9. jsme odjeli na další mistrák do Havlíčkova Brodu. V této sezóně nám rozlosování soutěží přiřadilo týmy z Vysočiny, s kterými jsme v minulosti moc zápasů neodehráli. Domácí začali velkým náporem a prvních 5 minut nás nepustili z obranné třetiny. Poté se hra vyrovnala a hned z první vážnější akce jsme dali úvodní gól a do konce třetiny přidali další dva. Ve druhé třetině jsme byli lepším týmem, přidali další góly, podržel nás gólman a výsledkem bylo vedení 5:1. Na začátku třetí třetiny jsme vstřelili šestý gól a nebýt v posledních pěti minutách polevení a uspokojení z výsledku, kdy nám domácí dali dvě branky, mohlo být naše vítězství výraznější. I přesto výhra 6:3 je zasloužená a kluci za výkon v sobotním a hlavně v nedělním zápase zaslouží pochvalu.

sestava: David Humhal  - Cedrik Elian, Míra Křivánek, Filip Blažek, Tadeáš Topič - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Elias Dijanovic, Matěj  Fiedler, Kuba Šimek, Adrian Vlna, Česťa Havel, Vojta Dvořák

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Kohouti Tábor        2:6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )

góly: Šimek ( Beran ), Šimek ( TS )

BK Havlíčkův Brod  -  HC Střelci Jindřichův Hradec       3:6 ( 0:3, 1:2, 2:1 )

góly: Dijanovic ( Sedlačík ), Fiedler ( Sedlačík ), Dijanovič ( Beran ), Šimek, Elian, Šimek