Prohra chlapů s Radomyšlí.

Ani v pátek 2.10. na ledě v Písku, který je domácí základnou Sokolu Radomyšl nedokázali Střelci bodovat. Gólové prokletí prolomil po 143 minutách Petr Sviták. První třetina se odehrávala ve svižném tempu a hrál se pohledný hokej. Na obou stranách byli pěkné šance, které kontrolovaně likvidovali Hradecký Kouba a Štrobl z Radomyšle. V čase 14:04 odchází na trestnou Sviták a domácí zahajují přesilovku, kterou po minutě trestá Suda. Stav utkání je 1:0 a ten doprovází oba týmy do šaten. Do druhé třetiny vstupujeme dravěji než soupeř a v čase 22:48 prolomuje po 143 minutách gólové prokletí a stav na 1:1 upravuje Petr Sviták po přihrávce Roberta Procházky a Marka Koláčka. Píše se čas 34:01 a sudí vylučují domácího Adama Nováka za krosček. Minutu na to Tomáš Kohút sklepává puk na Michala Gurku a ten si našel Petra Svitáka, který se trefuje za Štroblova záda a posílá střelce do vedení 1:2. 38 minuta byla ve znamení Davida a Goliáše, to totiž Robert Procházka dominoval při buly a jeho o dvě hlavy menší protihráč se kácí k ledu. Bohužel hlavní sudí Novotný signalizuje faul podráždění. V 39-té minutě nás trestá Lukáš Novák a srovnává na 2:2. Třetí třetina ač byla o dobrém hokeji, tak se nám už nepodařilo skórovat. Tomu tak bohužel nebylo ze strany Radomyšle. V 51-té minutě trestá Radek Hovora vyloučení Dominika Budína a zvyšuje na 3:2. Poslední minutu vstupujeme do hry s Power Play. Tu ale v čase 59:58 využívá Jan Řehoř a upravuje výsledek na konečných 4:2.

Trenér Vláďa Reisner se k zápasu vyjádřil takto: "Konečně jsme prolomili smůlu v koncovce. Zatím jsme našli jediného zakončovatele Petra Svitáka, ale věříme, že se připojí další. Hra směrem dopředu už by šla, ale musíme zlepšit obranu při oslabení. Dostali jsme tři góly ve hře ve čtyřech, poslední při Power Play do prázdné klece. " (zdroj. jchokej.cz)

TJ Sokol Radomyšl   –   HC Střelci J. Hradec     4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Góly a nahrávky: 16. Suda (M. Hřebíček), 40. L. Novák, 51. Hovora (J. Řehoř, Burkoň), 60. J. Řehoř (Hovora) – 23. Sviták (R. Procházka, Koláček), 36. Sviták (Gurka, T. Kohút).

HC Střelci: Kouba – Ištvánik, Popelka, Jon, Koláček, Chmel, Budín – J. Heřmánek, T. Kohút, H. Havelka, Sviták, Kalvas, Gurka, Štrajt, R. Procházka, Brázda, Jiří Michal, Aarts. Trenéři Vladimír Reisner a Robert Procházka

Rozhodčí: T. Novotný – Mich. Dančišin, Jan Lang II.

Vyloučení: 6:4.