Prohra juniorů v Táboře.

V neděli 3.10. jsme na táborském ledě odehráli další kolo juniorské ligy. Utkání začalo ve svižném tempu. Oba týmy se vzájemně oťukávaly a čekaly na chybu. Z prvního gólu se ve 12. minutě radovali domácí. Za stavu 1:0 pro domácí jsme odcházeli do šatny. Do druhé třetiny jsme nastoupili o poznání lépe a během prvních 5-ti minut se dostali dvěma góly Honzy Zátopka do vedení. Bohužel po nešťastném gólu a následném soupeřově nahození od modré, se domácí opět dostali do vedení, které si minutu před koncem pojistili ještě čtvrtou trefou. Ve třetí třetině jsme bohužel dostali dva nešťastné góly. Utkání skončilo 6:2 ve prospěch domácích. Přesto, že jsme prohráli, kluci odehráli pěkné utkání. Slovy trenéra je neustále co zlepšovat, naše koncovka a práce v předbrankovém prostoru. Nicméně se tentokrát za prohru nemusíme vůbec stydět.

HC Tábor  -  HC Střelci Jindřichův Hradec  6:2   (1:0; 3:2; 2:0)

G/A : Zátopek/Michal/Vylít;  Zátopek/Klípa