Prohra mužů v Soběslavi.

V neděli 20.9. nastoupilo naše áčko k prvnímu mistrovskému utkání, které odehráli  u loňského finalisty OLH Spartak Soběslav. Tento zápas pro naše hochy bohužel nedopadl dobře. V první třetině nám nevycházeli sehrané signály a nedařilo se nám přejet pevnou obranu  Spartaku. Ač to byla hokejově pěkná třetina, domácí ji vyhráli 2:0. Do druhé třetiny vstoupili Střelci s dravostí a začali se dostávat do útočného pásma. Začalo to sedat, ale soupeřovu síťku se opět nepodařilo rozvlnit. Spartak se trefil za záda Matěje Pachmana jednou. Po druhé třetině byl stav 3:0. Třetí třetina byla na tom podobně jako ta druhá. Útočný hokej, ale bohužel bez branky. První zápas nakonec prohráváme 3:0. Zápas perfektně odchytal Matěj Pachman a celý tým tak ohromně podržel. Musíme poděkovat našim Fans, kteří dorazili v početné skupině a po celý zápas hlasitě hnali náš tým dopředu. Robert Procházka odstoupil se zraněním po první třetině, rozšířil tak již dosti rozsáhlou marodku z přátelských utkání - Vojta Tržil, Míša Kubín a Honza Heřmánek.

Je třeba polknout hořkost této porážky, která ale nic neznamená. Musíme se soustředit na druhý zápas, ve kterém v sobotu 26.9. v 18:00 hodin vyzveme na ZS Jana Marka celek Vimperka.

Tímto vás srdečně zveme a doufáme, že sejdeme v hojném počtu, abychom našim chlapcům dopomohli k prvním bodům v této sezóně.

TJ Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     3:0 ( 2:0, 1:0, 0:0 )