RAFTY 2020!!!

STŘELECKÉ RAFTY 2020!

Konečně! V souvislosti s vládním rozvolňovacím opatřením týkající se koronavirové situace v ČR vás již nyní můžeme pozvat na naši tradiční sportovní akci pro všechny členy spolku HC Střelci Jindřichův Hradec a to malé i velké, splouvání řeky Vltavy. Po ujištění od spoluorganizátora a provozovatelů kempů se můžete těšit a užít si spoustu zábavy spojené s raftováním a to bez větších omezení.

Na akci nazvanou Rafty 2020 se prosím hlaste na mail psachl@msn.com nejpozději do 29.5.2020. Do předmětu napište název „Rafty 2020“ a do textu uveďte počet dospělých a dětí za rodinu, které se budou účastnit.

Cena pro letošní rok je stanovena na 1200,- Kč za dospělého, 800,- Kč za dítě. V ceně je zahrnuta doprava vlakem tam a zpět, poplatek za kempy, vodácké vybavení a servis ( místo v raftu, pádlo, vesta, 2 ks sudů do jednoho raftu na nezbytné osobní věci ) a přeprava osobních věcí po celou dobu pobytu v doprovodném vozidle. Obsazení raftů je maximálně 8 osob minimálně 6 osob.

Vyplouváme 12.6. v 8. 43 hod. z hradeckého vlakového nádraží, návrat 14.6. v odpoledních hodinách.

Důležité upozornění!!! Odpovědnost za své děti nesou sami rodiče po celou dobu akce! Klub HC Střelci pouze zajišťuje to co je uvedeno v ceně!

Budeme se těšit!!!         AHÓÓÓÓÓÓÓJ!