Rafty 2021 se opět povedly!

Letos to byl již 8.ročník splouvání řeky Vltavy na raftech pro členy a příznivce hokejového klubu HC Střelci. Více jak 70 účastníků malých i velkých a jejich doprovodu z řad rodičů, kamarádů a  jiných příbuzných se v pátek 11.6. vydalo vlakem z Jindřichova Hradce do Vyšší Brodu, kde se nalodili na rafty, aby v neděli 13.6. svou plavbu ukončili, až v Boršově nad Vltavou. Počasí bylo příznivé, voda rychlá a tudíž cestu po řece dlouhou více jak 60 km všichni zvládli s prstem v nose. Pádlovalo se „o sto šest“ a mnozí byli tak rychlí, že stihli navštívit všechny kiosky na trase, občerstvit se a ještě si postavit stan před setměním! To zaslouží uznání!

Všem účastníkům gratulujeme za odvedený výkon a děkujeme, že jste se stali součástí skvělé akce! Nejen děti si skvělou vodáckou atmosféru užily na plné pecky!

Již nyní se těšíme na Rafty 2022, které proběhnou v přibližně stejném termínu jako letos. Zapište si tedy do svých kalendářů!

Ahóóóóóóóój!!!!