Rafty 2021 se opět povedly!

Rafty 2021 se opět povedly!


Letos to byl již 8.ročník splouvání řeky Vltavy na raftech pro členy a příznivce hokejového klubu HC Střelci. Více jak 70 účastníků malých i velkých a jejich doprovodu z řad rodičů, kamarádů a  jiných příbuzných se v pátek 11.6. vydalo vlakem z Jindřichova Hradce do Vyšší Brodu, kde se nalodili na rafty, aby v neděli 13.6. svou plavbu ukončili, až v Boršově nad Vltavou. Počasí bylo příznivé, voda rychlá a tudíž cestu po řece dlouhou více jak 60 km všichni zvládli s prstem v nose. Pádlovalo se „o sto šest“ a mnozí byli tak rychlí, že stihli navštívit všechny kiosky na trase, občerstvit se a ještě si postavit stan před setměním! To zaslouží uznání!

Všem účastníkům gratulujeme za odvedený výkon a děkujeme, že jste se stali součástí skvělé akce! Nejen děti si skvělou vodáckou atmosféru užily na plné pecky!

Již nyní se těšíme na Rafty 2022, které proběhnou v přibližně stejném termínu jako letos. Zapište si tedy do svých kalendářů!

Ahóóóóóóóój!!!!

Partneři

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU