Remíza 9. třídy doma se Lvy ČB.

V sobotu 10.10. sehráli starší žáci Střelců z ročníku 2006 další mistrovský zápas v domácím prostředí s mužstvem HC Lvi České Budějovice. Do zápasu kluci nevstoupili moc dobře a hned po dvou minutách prohrávali 1:0. Hned v dalším střídání se nám ale podařilo srovnat a o chvíli později vstřelit druhý gól. Hrálo se nahoru dolu, oba týmy dobře bruslily a vytvářely si gólové šance. Po první třetině Střelci vedli 3:2. Opět zaspaný začátek třetiny z naší strany znamenal srovnání skóre. Ve druhé třetině jsme měli více ze hry, ale hosté využívali rychlé brejky, které i gólově proměňovali a v poslední minutě druhé třetině se dostali do vedení 5:4. Třetí třetina byla z obou stran více taktická, Lvi dobře bránili a Střelci se snažili o vyrovnání, které se podařilo 8 minut před koncem. Konečná remíza je spravedlivá.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Lvi České Budějovice       5:5 ( 3:2, 1:3, 1:0 )

góly: Fiedler ( Vlna, Lošonský ), Dijanovic ( Šimek ), Šimek ( Dijanovic ), Vlna ( Fiedler ), Šimek ( Beran )

sestava: Sebastian Urie  - Míra Křivánek, Tadeáš Topič, Tomáš Sedlačík, Cedrik Elian - Vojta Beran, Kuba Šimek, Elias Dijanovic, Matěj  Fiedler, Vojta Lošonský, Adrian Vlna