Tréninky od 14.12. na ledě!

Vážení rodiče,

Od pondělí 14.12 se klub HC Střelci rozhodl obnovit tréninkovou činnost všech registrovaných hráčů, a to v návaznosti na aktuální částečné rozvolnění koronavirových opatření platná v ČR! Na Zimním Stadionu Jana Marka se v těchto dnech obnovuje ledová plocha, kterou budeme moci využívat, a stejně tak i zázemí zimního stadionu od pondělí 14.12., ale pouze za předpokladu dodržování platných opatření pro registrovaný sport na vnitřních sportovištích tak, jak stanovila vláda České republiky. S provozovatelem zimního stadionu jsme domluveni na konkrétním plánu a podmínkách organizace naší tréninkové činnosti. S tímto plánem nyní chceme seznámit rodiče a požádat je o pochopení i maximální součinnost. Uvědomujeme si  že to nebude pro nikoho jednoduché, naším společným zájmem ale je umožnit dětem opět aktivně sportovat a hrát hokej. Dle platných nařízení jsme byli nuceni rozdělit hráče do skupin, které budou trénovat ve 45 minutových blocích podle nového, zcela přepracovaného časového rozpisu tréninků. Termíny a časy srazů na  tréninkové jednotky budou zaslány rodičům hráčů přes vedoucí mužstev.

Vlastní organizace bude vypadat následovně:

Jelikož zimní stadion bude zamčený a pro veřejnost i rodiče nepřístupný, shromáždí se konkrétní tréninková skupina v přesně stanovený čas před budovou zimního stadionu. Zde se k nim připojí určený trenér a odvede je do šatny. V šatně na hráče dohlédne při oblékání do výstroje a pomůže jim se zatažením bruslí. Po skončení tréninku budou mít hráči maximálně 30 minut na opuštění kabiny a zimního stadionu! Doporučujeme, aby se děti v této době na stadionu nesprchovaly! Hráči jsou povinni mít na ledové ploše roušku, stejně tak při pohybu v prostorách zimního stadionu! Výstroje si hráči mohou ponechat v šatnách.

DŮLEŽITÉ!!!! Pokud bude mít dítě-hráč sebemenší příznak respiračního onemocnění, nebude mu umožněno tréninkovou jednotku absolvovat. Rodiče budou kontaktováni trenérem a dítě bude neprodleně odesláno domů.

Žádáme proto o důsledné respektování výše uvedených instrukcí a věříme, že současnou složitou situaci společným úsilím zvládneme a že i přes některé nestandardní tréninkové podmínky si děti budou moci užít svoji nejoblíbenější sportovní aktivitu - lední hokej!

odkaz na rozpis tréninků: https://www.hcstrelci.cz/treninky.html