Tři zápasy dorostu - dvě výhry a jedna prohra.

Tři zápasy dorostu - 2 výhry a jedna prohra.

Třetí zápas v sezoně se hrál v Českých Budějovicích proti týmu HC DDM České Budějovice. Hned od začátku zápasu Střelci potvrdili roli favorita, když dali gól hned při svém první střídání. Zbytek první třetiny měli kluci pod kontrolou a do kabin se odcházelo s vysokým náskokem 0:6. Druhá třetina nám nevyšla, přizpůsobili jsme se soupeři a domácí hráči snížili na 2:6. Trenéři, ale i sami hráči si uvedomili chyby, kterých se zbytečně dopustili a ve třetí třetině opět přidali šest gólů, byli jasně lepším týmem a zvítězili 4:12.

HC DDM České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec    4:12 ( 0:6, 2:0, 2:6 )

Na ZS Jana Marka přijel v neděli 26.9. tým IHC Písek, který se presentoval plnou sestavou 17 hráčů + 2 brankáři. Domácí hrači byli upozorněni od svých trenerů, že je čeká těžký soupeř, který bude hrát rychlý, kombinační a tvrdý hokej! První třetina potvrdila očekávání. Oba týmy hrály výborně, ale oba brankáři za záda puk nepustili. Druhá třetina patřila Střelcům, když během jedné minuty dokázili vstřelit dva góly. Jenže hostující tým chtěl co nejdříve reagovat a začal se více tlačit na domácí branku. Intenzita hry se zvedla, souboje se přitvrdili a napětí bylo cítit na ledové ploše. Tuto situaci využili hostující hráči, kteří dokázali před koncem drihé třetiny snížit na 2:1. Do třetí třetiny nastoupili lépe hosté, kteří hned na začátku vyrovnali na 2:2. V 50. minutě přidali hosté během jedné minuty dva góly a tím potvrdili svou výhru. Jindřichohradečtí hokejisté přidali a povedlo se jim snížit na rozdíl jediného gólu. Hosté si ale vedení udrželi a do prádzné branky při power-play upravili na konečných 3:5. K vidění byl kvalitní hokej z obou stran, kluci do toho dali vše, ale bohužel prohráli.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  IHC Písek     3:5 ( 0:0, 2:1, 1:4 )

O svátečním dnu, v úterý 28.9., jsme se opět vydali do Českých Budějovic, tentokrát k důležitému a zároveň těžkému utkání na Motor ČB. Znovu se čekal rychlý a kombinační hokej s vyspělým soupeřem! První třetina byla vyrovnaná, nejdříve šli do vedení domácí, ale Střelců se do konce první třetiny podařilo vyronat na 1:1. Hned na začáku druhé třetiny jsme vstřelili důležitý druhý gól, náš gólman všechny pokusy hostů zneškodnil a nám se podařilo přidat i třetí branku. Díky výbornému výkonu našeho brankáře Zdeňka Petrů jsme si udržovali dvoubrankový rozdíl, který jsme ještě navýšili a zaslouženě vyhráli 5:2. Střelci odehráli výborný zápas, hráli kolektivně, bojovali, obětovali se a pomáhali si navzájem a 3 body si plně zaasloužili.

HC Motor České Budějovice B  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     2:5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )