Úprava restaurace na zimáku.

Pronájem restaurace a kuchyně.


Vážení rodiče a příznivci HC Střelci,

náš spolek si pronajal na zimním stadionu prostory bývalé restaurace a kuchyně. Z restaurace plánuje vybudovat pro děti víceúčelové prostory, které budou sloužit dětem jako klubovna, studovna, odpočinková místnost, rozcvičovna či při konání turnajů a jiných hromadných akcích jako stravovací prostory. Z prostor bývalé kuchyně (u ochozu za brankou) plánujeme vytvořit bufet s posezením. Veškeré náklady na přestavbu si hradí náš klub ze svých zdrojů.

V minulých dnech započaly práce související s přestavbou a rekonstrukcí těchto prostor. Již v této chvíli všem dobrovolníkům děkujeme ( p. Reisner, p. Bártů, p. Hogaj, p. Hanzl, p. Pevný, p. Punda Jiří, P. Mácha ). V současné době bychom nejvíce uvítali pomoc od topenáře, malíře, podlaháře a také truhláře.  V případě, že byste nám byl někdo taktéž dobrovolnicky ochoten pomoci ať již dodáním materiálu či svou řemeslnou zručností anebo při pomocných pracech, budeme velice rádi. Každé pomoci si velice vážíme. Kontaktní osobou je Hynek Mácha, tel. 606 604 600, e-mail: macha@isosklo.cz

 

Předem vám mnohokrát děkujeme za pomoc. 

Za HC Střelci

Vladislav Svoboda, předseda výkonného výboru

Partneři

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU